Новини

Замовити будівництво ставків і обслуговування вже існуючих декоративних водойм, озер в Україні, компанія Сад Води Вінниця

Мода на плавальний ставок і екологічні басейни досягла і України. Все частіше ми шукаємо рішення, які дозволять нам купатися в присадибних ділянках в чистої, безпечної воді, без агресивних хімікатів. Ми також все частіше шукаємо рішення з природною естетикою, що нагадують про красу природи і використовуючи її ресурси. Створення ставка – це точну відповідь на ці потреби, які вони повністю задовольняють.
Будівництво водойм і ставків – Вінниця

Сад Води будує водойми різних типів. Наша пропозиція включає:

• Проектування водойм для плавання і ставків,
• Технічні та декоративні водойми,
• Ставки для розведення риби,
• Ремонт, днопоглиблення та обслуговування ставків і водойм,
• Укріплення берегів водойм і русел водотоків,
• Та інше.

Навіщо потрібен ставок чи озеро на ділянці?

Встановлення декоративних садових ставків користується величезною популярністю в усьому світі. Це забезпечує, перш за все, контакт з природою, що позитивно позначається на психіці людини. Адже, кожен з нас любить проводити час на природі, прямо у чарівного ставка. Створення ставка позитивно позначається на нашому самопочутті, тому що вода, випаровується зі ставка, покращує зволоження повітря. Вологість повітря має велике значення для алергіків або людей, що страждають респіраторними захворюваннями. Цікаво, що ставок також грає дуже важливу роль як Екотон – перехідна зона між двома екосистемами. Це позитивно впливає на прилеглі рослини, а також сприяє високому біорізноманіття в околицях ставка. Посаджені в околицях ставка рослини не тільки краще функціонують, але і набагато швидше ростуть. Ставок дозволяє розводити рибу. Її вигляд залежить, серед іншого від поверхні і максимальної глибини. Водойма, що дуже практично можна використовувати і для купання. І, звичайно, ставок – це, перш за все, оригінальне і ефектне прикраса ландшафтного дизайну. Він привертає увагу як домочадців, так і всіх гостей.

Де найкраще місце для розміщення ставка, водойми?

При виборі відповідного місця для ставка слід враховувати кілька факторів. Більшості водних рослин потрібно багато світла. З цієї причини вам слід вибрати сонячне місце. З іншого боку, вода не може сильно нагріватися, так як водорості дуже швидко ростуть в теплій воді. Оптимальне рішення – це місце, яке влітку забезпечує близько 5-6 годин прямого сонячного світла. Якщо ви хочете, щоб ставок був на виду, розмістіть його біля тераси або площадки для барбекю.

Як побудувати ставок, озеро?

Будівництво ставка краще довірити фахівцям компанії Сад Води, Вінниця, ми проектуємо і встановлюємо в саду водойми. Ми спеціалізуємося і на будівництві басейнів для купання. У наших силах не тільки створення дизайну для ставка, який підійде вашому саду, але і добірка правильних пристроїв, які допоможуть воді правильно функціонувати і добре виконувати свою роль.

Компанія Сад Води виготовляє ставки на основі різних конструкцій. Кожен елемент адаптований до призначення даної сітки і землі, на якій буде побудований резервуар. Найчастіше робляться окремо стоять ємності для води, які є естетичним доповненням всього саду або служать житловим простором для розводяться в саду риб. Дуже важливе питання – вибір відповідної фільтрації, від якої буде залежати чистота водойми. Друге завдання – це підкладка. Навіть самий амбітний проект може мати мало шансів на реалізацію в несприятливих специфічних грунтових умовах. Важливо вміло підігнати природні можливості забудови під потреби клієнта. У створенні водойм дуже важливо знайти професійний погляд і фахівців з багаторічним досвідом, адже часто ті, хто беруться за це завдання самостійно втрачають і гроші, і час, і привабливий зовнішній вигляд ділянки.

Гідроізоляція і матеріали для гідроізоляції

Ставки розрізняються за розміром, формою і конструкції резервуара. Частіше використовується плівка ПВХ через її невисоку ціну. Зворотною стороною, безумовно, є необхідність точного суміщення партій і подальшого обслуговування. Є й натуральні основи, але не у всіх умовах можливо їх реалізувати.

Краща форма для гідроізоляції – це плівка EPDM, яка в займає перше місце за кількістю її використання для будівництва резервуарів для води.
Вона має всі дозволи для водойм з рибою і без неї. Більш того, вона безпечна для людини. Ідеально поєднується і формується, тому рекомендується для простих і технічно складних резервуарів. EPDM – це матеріал, стійкий і до УФ-променів і атмосферних впливів, а також до кислот і лугів. У наших системах ми також використовуємо насоси відомих виробників, в тому числі DAB і GRUNDFOS.

Декорації та аксесуари для водойм і ставка

Рухливі водні елементи, такі як водоспади, каскади і фонтани – дуже цікаве і сучасне рішення. Крім візуального ефекту, вони гарантують прекрасну мелодію природних звуків, вироблених водою, вдаряється об каміння або гравій. Також вони будуть привабливо виглядати в нічний час – більшість доступних водних елементів підсвічуються, найчастіше різними кольорами. Що стосується рослинності, латаття (Nymphaea alba L.) як і раніше є найбільш часто обирається прикрасою водойм. Але ми не радимо обмежуватися тільки цією перлиною. Правильний підбір рослинності – дуже важливий елемент в подальшому догляді і підтримці чистоти водойми. Це перш за все природна система фільтрації – рослинність становить близько 60-70% усієї її поверхні.

Для замовлення послуги створення ставка, водойми під ключ зверніться до професіоналів компанії Сад Води в Вінниці, ми використовуємо сучасні технології та матеріали, гарантуючи якість виконаної роботи.

Залишити відповідь