Новини

Будівництво басейнів будь-якої складності “під ключ” і на замовлення для дому, для заміського комплексу в Вінниці і області

Проектування і будівництво басейну, купити обладнання для басейну, побудувати власний басейн, сервіс, ремонт і обслуговування басейну - компанія Сад Води Вінниця Україна

Сад Води – це компанія з будівництва басейнів, фонтанів, штучних водойм у Вінниці, Києві та Одесі та всій Україні, яка пропонує вам тільки продукцію і послуги найвищої якості. Щоб наблизити вас до того, що відрізняє нас від інших на ринку, ми роз’яснили наші ідеї, які стали міцною основою нашого бізнесу.

При будівництві наших басейнів ми використовуємо технологічні рішення, розроблені на основі нашої власної технології, яка, завдяки багаторічному досвіду, дозволяє вам запропонувати продукти преміум-якості.

Наші басейни припускають широкий вибір моделей і розмірів. Кожен дизайн нашого басейну створено в збалансованому поєднанні практичності і фантазії. Ми хочемо, щоб кожен знайшов щось для себе – від класичної елегантності до модерністського дизайну. Безпека – це те, що об’єднує всі моделі наших басейнів.

Басейни – конструкція і виконання

Басейн є відмінним розвагою для всіх любителів плавання і відпочинку біля води. Вони дозволяють знайти розраду влітку і можливість розслабитися з близькими. Ми займаємося комплексними технологічними рішеннями для басейнів. Забезпечимо їх економічне функціонування, встановивши в саду власну еко-зону з тепловим насосом або фотоелектричними панелями. Ми створимо для вас ідеальний дизайн басейну і зробимо його відповідно до технологічних вимог і стандартів безпеки.

Етапи процесу будівництва басейнів

Будівництво басейну – непроста інвестиція, тому послуги Сад Води в Україні – краще рішення. Вартість зазвичай залежить від глибини і розмірів, місця установки басейну. Одні заходи вживатимуться для садових басейнів та інші для басейнів закритого типу. Найчастіше будівництво басейну на замовлення це шість етапів:

  • Крок 1: викопування або процес підготовки поверхні землі,
  • Крок 2: підготовка дна для басейну (чаші),
  • Крок 3: обмуровка дна і установка всіх додаткових аксесуарів (скіммер, відбивачі, форсунки, донний злив, сходинки),
  • Крок 4: оздоблення стін і дна обраним матеріалом,
  • Крок 5: обробка басейну і його стін спеціальною плівкою,
  • Крок 6: і останнє – залити басейн водою, провести перевірку і ввести басейн в експлуатацію.

Всі наші інноваційні системи басейнів – це рішення, перевірені нами протягом багатьох років, які гарантують високу якість і безпеку.

Комплексні послуги в установці і обслуговуванні басейнів в компанії Сад Води

Сервіс та ремонт басейну

Басейн, безсумнівно, є вітриною саду, і його розташування завершує бачення нашого ідеального местапрепровожденія. Підставою для цього служить технічний стан басейну. Він часто піддається різного роду механічних пошкоджень, викликаним неправильним використанням пристрою і час часто залишає свій відбиток на глибині кольору і інтенсивності блиску, тому дуже важливий своєчасний сервіс і ремонт.

Аксесуари для басейну

Починаючи з основних застосувань, таких як рішення для фільтрації, що забезпечують кристально чисту воду в нашому басейні, через кліматичне освітлення і закінчуючи тепловими насосами, які роблять басейн в саду більш зручним. У нашій пропозиції тільки кращі продукти від відомих компаній, з якими ми співпрацюємо, грунтуючись на нашій довірі.

Технологія побудови басейнів

Якість нашої продукції залежить від багатьох взаємозалежних факторів. Спільний знаменник для всіх – це, перш за все, басейни преміум-класу. Постачальником наших компонентів є тільки сертифіковані компанії, які особливо цінуються за відповідність найвищим критеріям оцінки якості. Це гарантія надійного міцності і безпеки для вашої конструкції.

Факти про нас

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Наші проекти завоювали безліч похвал. Якість продукції, технологія будівництва і обслуговування басейнів – наша перевага.

НАДІЙНІСТЬ
Ми використовуємо тільки самі якісні, безпечні і міцні матеріали.

ЛЕГКІСТЬ
Завдяки унікальній конструкції басейни легкі в конструкції і експлуатації.

ДИЗАЙН
Сучасний дизайн і постійний розвиток наших споруд, які завжди забезпечують модну форму. Прекрасне рішення для будь-якого саду.

ПІДХІД ДО КЛІЄНТІВ
Задоволення потреб клієнтів – наш пріоритет. Ми дбаємо про те, щоб конструкція басейну ідеально відповідала вам і вашим потребам.

ПОСЛУГИ
Ви завжди можете отримати від нас максимальну турботу – від першої зустрічі і консультації до установки і весь час після неї. Ми пропонуємо і обслуговування басейнів, і їх будівництво. Вам нема про що турбуватися – ми подбаємо про все від А до Я.

Залишити відповідь