Новини

Будівництво фонтанів і фонтанних комплексів під замовлення в Україні – замовити фонтан під ключ Вінниця, Одеса, Київ

замовити фонтан під ключ Вінниця, Одеса, Київ

Фонтани – це декоративний елемент, що складається з водного струменя різної форми, званий водним зображенням. Зображення води може з’являтися саме по собі в плавучих фонтанах або в поєднанні з архітектурним об’єктом, наприклад, скульптурою. Можливості створення фонтанів безмежні, а їх чарівність залежить від фантазії дизайнера.

Основні елементи будь-якого фонтану, це звичайно – насадки і насоси. Форсунки використовуються для формування зображення води. Насос подає воду до форсунок під певним тиском і продуктивністю.

Привабливість фонтану багато в чому залежить від якості води. Красива скульптура в фонтані або оригінальна форма повинна бути в правильно підібраній оправі.

До води у фонтані пред’являються ті ж вимоги, що і до води в басейні. Щоб, наприклад, міський фонтан був бактеріологічно безпечним, воду в ньому необхідно правильно очищати. Правильний підбір водоочисних пристроїв у фонтані гарантує його довгу роботу і запобіжить занадто швидке погіршення якості.

При проектуванні і будівництві, наприклад, міського фонтану слід враховувати наступні параметри:

  • Жорсткість води,
  • Зелень навколо фонтану,
  • Потенційні забруднення – пісок, пил, пил,
  • Доступність для людей,
  • і багато іншого.

У компанії Сад Води ми проектуємо різні типи фонтанів у Вінниці, для різних замовників і цілей експлуатації:

Установка сучасних і традиційних фонтанів

Останнім часом почали з’являтися нові типи фонтанів, серед яких, наприклад, для розваги будують фонтани, так звані «бризковики». Бризковики є ігровими майданчиками з водою, вони досить дрібні, щоб потонути. Це позбавляє від необхідності нагляду, рятувальників і т. Д., Так як ризик затоплення практично відсутня. Вони контролюються, запускаються датчиком користувача для роботи протягом певного періоду часу. Вода в них зазвичай прісна з мережі або фільтрована вода, що відповідає тим же гігієнічним нормам, що і в громадських плавальних басейнах. Велика частина сучасних басейнів бризговиків має нульовий рівень застою води, протислизькі поверхні з шорсткою текстурою або синтетичну поверхню з подрібненої гуми (гумові килимки). Сопла на рівні землі створюють водяні веселки і т. Д. Приносячи особливу радість дітям.

Музичні фонтани – Проектування і будівництво компанія Сад Води Вінниця, Київ, Одеса

Для цього типу фонтанів залучаються фахівці, які вміють запроектувати і запрограмувати руху форсунок під окремі музичні твори. Якісно розрахована хореографічна аранжування приверне величезну увагу всіх спостерігачів. Якщо в фонтанах цього типу них немає ручної хореографії то, необхідне спеціальне комп’ютерне програмне забезпечення, воно змушує фонтан реагувати автономно на низькі і високі частоти і звуки. У кожної форсунки або групи форсунок є власний насос з регульованою швидкістю.

Будівництво фонтану для міста

Чи знаєте ви, що фонтани на терасових опорах в даний час є одним з найбільш часто використовуваних рішень при установці фонтанів? Найчастіше такі варіанти можна знайти на площах в центрі міста в якості міських фонтанів, а також в садах приватних інвесторів.

Садові фонтани

Безліч моделей, в тому числі з підсвічуванням, а також їх різні форми, стилі, матеріали і розміри дають вам впевненість в тому, що ви знайдете модель, яка буде відповідати вашим очікуванням і ідеально впишеться в ваше садове простір. Ваш сад – це місце, яке повинно асоціюватися з відпочинком, перепочинком після важкого робочого дня або замінником дикої природи. Ви шукаєте релакс, але щоб його знайти, необхідно правильно облаштувати простір. По-справжньому неповторний інтер’єр вашого будинку зробить сучасний, маленький або великий садовий фонтан, наприклад, прикрашений камінням. Його установка додає оточенню елегантності, а характерний шум води дозволяє розслабитися і створює неповторну атмосферу.

Замовити садовий фонтан під ключ – краса і функціональність

Наша комерційна пропозиція включає, серед іншого будівництво сучасних садових фонтанів, які чудово вписуються в антураж мінімалістичний будівель і заворожують простий, витонченою лінією. Людям, які віддають перевагу рішення, близькі до природи, ми рекомендуємо моделі, в яких використовуються натуральні камені. Якщо ви шукаєте щось дійсно унікальне, зупиніть свій вибір на моделі у вигляді скляного блоку. Ви можете вибирати з прикладів різних форм – доступні конструкції, наприклад, у вигляді кулі, еліпса, кільця, квадрата або арфи. Ми також пропонуємо різні типи водних стін і невеликі садові фонтани з підсвічуванням у вигляді мінімалістичний стовпів. Такі споруди зачаровують навіть в сутінках і дозволяють створювати вражаючі візуальні ефекти.

Проектування фонтанів – класичні варіанти або модерн?

Сад Води, Вінниця – компанія з широкими знаннями і професіоналами з великим досвідом, тому ми знаємо, наскільки важливо правильно спроектувати і встановити фонтан. Стиль архітектури повинен підходити до навколишнього фонтан середовищі, в якій буде побудовано водне спорудження. Головне завдання фонтану – зробити багатшим оформлення домашнього саду, паркової площі або площі міста за допомогою елемента мистецтва. Фонтан повинен працювати в гармонії з навколишнім середовищем, відповідати своєму стилю, атмосфері і розміром, а ми цього поспособствуем!

Залишити відповідь