Устаткування для басейну має одночасно дві мети:

По-перше, обладнання повинно забезпечувати абсолютну безпеку самої споруди.

По-друге, воно підбирається так, щоб зробити перебування в басейні ще й приємним.

Все обладнання для басейнів, ділиться на основне обладнання і додаткове обладнання. Найбільш різноманітно – це додаткове обладнання для басейнів, в яке входить різний спортивне і розважальне обладнання для басейнів. Воно доповнить баш басейн новими враженнями.

Основне обладнання для басейну є обов’язковим для його функціонування. У комплект стандартного устаткування для басейну входять:

Фільтри для басейну (Фільтрація потрібна для дезінфекції води, що є обов’язковим як для громадських, так і для невеликих домашніх басейнів.)

Насоси для басейну  (Це обладнання для басейнів подає воду безпосередньо в фільтр. Також фільтр йде часто в комплекті з насосом в зборі – Фільтрувальні установки.)

Підігрів води  (Підігрів води в басейні може здійсняться за допомогою електро водонагрівача або теплообмінником підключеним до основної системи опалення.)

Дозуюче обладнання   (Станція дозації для дозування хімпрепаратів в басейні, допомагає в автоматичному чи напівавтоматичному режимі виконувати різні операції для підтримки якості води в басейні. Для станцій дозації використовують хімпрепарати в рідкому вигляді.)

Дезінфікуючі пристрої (Установка ультрафіолету для басейну, відноситься до безреагентним способам знезараження води. Але ефект знезараження знижується, при каламутній воді. Тому застосування ультрафіолету краще поєднувати з реагентним способом із застосуванням хімпрепаратів по освітленню води в басейні.)

Скиммери для басейну  (Скіммер – обладнання для очищення поверхні води від «легких» забруднень, що спливають на поверхню по “дзеркала” води басейну.)

Зливи  (Донний злив для басейну використовують для видалення «важкої» бруду, піску з дна басейну)

Форсунки (Після того, як воду фільтрує фільтр, підігрівається і після дезінфекції вливаються в басейн, через стінні форсунки для басейну. Форсунки монтуються в стіні чаші басейну навпаки скімера.)

Світильники для басейну  (Підводне освітлення басейну, важливим неповторним елементом вигляду вашого басейну. Воно забезпечує комфортне купання у вечірні години доби.)

Нікуди не піти від додаткового обладнання , воно безумовно зробить Ваш відпочинок, ще більш приємним і комфортним.

Системи гідромасажу (гідромасаж може зняти втому, слабкість і навіть м’язовий біль. Домашній лікар масажист, який позбавить від втоми.)

Атракціони (Атракціони для басейну – це трампліни і сходи, а також гейзери, водоспади, пристрої протитечії, а також водяні гармати. Гейзер – це обладнання для підводного монтажу в дно чаші басейну , де форсунка утворює потужний вируючий потік схожий з викидом гейзера.)

Водоспади (Водоспади утворюють в басейні, повноцінну зону релаксації. Падаюча дзюркотлива вода, заспокоїть і подарує умиротворення після важкого робочого дня.)

Штучне протягом , і інше обладнання (Застосування форсунок спеціальної форми може звернути звичайний протитечія, в пристрій для гідромасажу. Часто в басейнах використовують одночасно протитечія, і одночасно пристрої для гідромасажу).