Потрібно визначити увагу правильному розташуванню стекловолоконного басейну, з огляду на його конструктивні особливості чаші і розташування на ділянці. Відмінним місцем є майданчики поблизу будинку. Майданчик, де басейн розміщений бути захищена від пилу, добре висвітлюватися сонцем, це потрібно для гарного прогріву води в басейні. Ідеальним “сусідом” басейну буде газонна трава. Не варто планувати басейн в низинних місцях, так як виникає проблема відведення поверхневих вод. Дерева і кущі, що знаходяться поблизу басейну, опалим листям можуть забруднювати басейн. Також потрібно враховувати, якщо коренева система дерев розташована поруч з басейном, то вона може деформувати чашу.
Вибравши місце під розміщення чаші басейну, розмічається котлован. З огляду на габарити чаші басейну, плюс 0,6 метра по довжині і ширині котловану (а саме по 0,3 метра з усіх боків чаші), рівень монтажу чаші по висоті визначається після декоративного оздоблення та рівня бурту басейну, але не менше 200 мм над рівнем грунту.
Коли глибина виритого котловану більше ніж 1 м, то ухил стінок потрібно робити в зовнішню сторону, для того щоб не стався обвал стінок котловану. Після закінчення земляних робіт, потрібно виконати роботи по влаштуванню щебеневої підготовки дна котловану і армованої бетонної підготовки. Дно котловану повинна укладено рівним шаром щебеню товщиною 150 мм (фракція 20-40 мм) і добре ущільнити щебінь. Далі йдуть роботи по армовано – бетонної підготовки дна, товщиною 150-200 мм. Для армування створюють сітку з арматури А ІІІ Ø 10-12 мм з осередком 150 х 150 мм і з’єднують між собою сталевим дротом. Після бетонної підготовки, виповнюється вирівнює стяжка з цемент-піщаного розчину 1: 3 товщиною 30 – 40 мм. Стяжка повинна строго відповідати вимогам горизонтальної вимощення по нулях, так як від цього надалі залежить рівень горизонту води в басейні.
Роботи з монтажу чаші басейну повинні проводитися тільки фахівцями, як і роботи по монтажу обладнання для басейну. Обов’язковим пунктом повинна бути кладка опорного стовпчика з цегли М100, під щаблі чаші (розміри стовпчика 510 х 510 мм). Це допомагає уникнути просідання ступенів чаші до проведення робіт підсипання чаші по периметру. Монтують чашу за допомогою крана. Після закінчення робіт по монтажу чаші і підключення обладнання, басейн наповнюють водою, поступово виробляють підсипку і втоптування чаші в котловані піщано-цементною сумішшю 5: 1. Важливо, що для кращої теплоізоляції рекомендується утеплити чашу басейну, покривши її піною, процедура проводиться до монтажу чаші в котлован.
В кінці виповнюється надземна облицювання по периметру басейну, і приступають до робіт по монтажу павільйону.
Монтаж технологічного обладнання підбирається за вибором замовника індивідуально, при виготовленні чаші басейну можна запланувати місця під заставні елементи, але монтаж обладнання проводиться безпосередньо при монтажі самого басейну.
Все обладнання для Вашого басейну підбирається індивідуально і відповідно до побажання клієнта: фільтрувальна установка, прожектора, скіммер, дві форсунки, електронагрівач (теплообмінник), протитечія, трансформатор, пульт управління і т. Д.