Накриття

Батутні накриття

Захисне накриття для басейнів SHIELD ™ є продуктом тривалих і трудомістких розробок американських учених в галузі вивчення міцності матеріалів. SHIELD ™ – це накриття для басейну батутними типу (його так само називають тент для басейну), яке не має каркасної основи, виготовлене з високотехнологічного матеріалу – POLYPROPYLENE MONO FILAMENT. Даний матеріал є досить легкою, але разом з тим міцної поліпропіленової Ситотканини. ОВона витримує навантаження на розрив більше ніж 350 кг / см. Для прикладу: тент, який використовується на вантажних автомобілях і має аналогічну щільність з накриттям SHIELD ™, може витримати навантаження лише 70 кг / см. На практиці технічні характеристики встановленого накриття дозволяють йому витримувати сумарне навантаження вагою до трьох тонн!span id=”more-966″>

Батутні накриття SHIELD ™ виробляються з матеріалу, який гарантує водопроникність, стійкість до ультрафіолету і дії хімічних засобів, а також міцність і екологічність виробів. Для виробництва накриттів SHIELD ™ використовуються виключно Світлостабілізована матеріали, що володіють антигрибковими і антибактеріальними властивостями.

Основою якості захисних накриттів SHIELD ™ є індивідуальний підхід до кожного виробу. Фахівці компанії детально вивчають не тільки лінійні розміри і особливості будови чаші басейну, а й місцевість, на якій встановлений сам басейн. Беруться до уваги всі додаткові деталі басейну, а саме: сходи, поручні, гірки або водоспади, а також враховуються особливості ландшафту.

Для установки накриттів SHIELD ™ використовується проста, але в той же час надійна система кріплення, завдяки якій накриття на басейн міцно фіксується над водною гладдю басейну. Кожен кріпильний механізм складається з трикомпонентної пружини і латунного анкера.

Всі анкери, на які кріпитися накриття, загвинчуються у власну заставну деталь, що робить їх абсолютно безпечними навіть для босих ніг.

Кількість кріплень на накриття розраховується виходячи з його площі з урахуванням можливої ​​максимального навантаження.

Завдяки фізичним особливостям, покриття для басейну SHIELD ™, являє собою подобу мембрани. Воно пропускає дощову, талу воду і не допускає потрапляння пилу, листя, піску та інших забруднювачів у чашу басейну. Ця дозволяє воді не накопичуватися на поверхні накриття у вигляді небезпечних «водних кишень». Зимовий чохол для басейну стане надійним захистом вашого водоймища в холодну пору року завдяки особливій міцності матеріалу, з якого він виготовляється. Такий матеріал повинен витримати шар снігу випадає за зиму.

Батутними накриття SHIELD ™ не тільки якісно захищає басейн від різних забруднювачів і значно зменшує витрати на його утримання, а й головне – збереже здоров’я, а можливо і життя вашим близьким людям і вихованцям.

Залишити відповідь