Басейни

Матеріали для облицювання басейнів

ПВХ лайнер для басейну (ПВХ плівка), складається з двох шарів полівінілхлориду та армованої сітки (з поліестеру). ПВХ плівка, піддається особливій протигрибкової та бактерицидної обробки. А також, на поверхню плівки покриває спеціальний захисний лак, що захищає плівку від вигорання на сонці і несприятливих впливів навколишнього середовища.

Розмір плівки в рулоні – 25 метрів завдовжки і шириною 1,65 метра, і 2,05 метра, стандарт. Оздоблення басейнів цією плівкою, виконує функцію гідроізоляції та декоративного покриття басейну.

Особливість ПВХ плівки в тому, що завдяки її складу і новітні технології виготовлення, вона є стійкою до ультрафіолету, температурних перепадів і механічних пошкоджень, ПВХ плівка не вступає в реакцію з хім- препаратами, які використовують для дезінфекції води в басейнах. ПВХ плівка стійка від впливу мікроорганізмів, до забруднень, високо – еластична. Оздоблення басейнів плівкою виповнюється просто – плівка частинами легко і швидко спаяні за допомогою гарячого повітря, а також при пошкодженні дуже просто піддається ремонту.

Для облицювання басейнів – мозаїка підходить чудово, але це один з найбільш дорогий варіантів обробки басейнів. Мозаїка досить міцна, у неї немає часу, тому вона абсолютно не вбирає воду і відмінно стійка до всіх мікроорганізмів. Оптимальний розмір плиток дозволяє облицьовувати найскладніші поверхні.

Мозаїка для басейнів – не тільки висока надійність, але і можливість творчого підходу для оформлення чаші басейну. З мозаїки створюються унікальні художні шедеври.

Звичайна керамічна плитка – не підійде для обробки басейну. Вона міцна і має пористу структуру, яка стає затишним місцем проживання для різних небажаних мікроорганізмів. Зараз випускають спеціальну плитку для басейнів, яка має фарфорове і глазурованого покриття. Вона володіє достатньою щільністю, пружністю і практично не вбирає воду. Облицювання басейнів плиткою потрібно професійного підходу і виконується за індивідуальною схемою. Тільки тоді можна дати гарантію надійності та якості цього прикриття. Важливо: Якщо по проекту будівництва басейну плануються роботи з облицювання плиткою або мозаїкою, то все гідроізоляційні роботи потрібно виконувати під цю вимогу. Тому, що навіть найменше проникнення води під плитку допомагатиме відшарування плитки від стін і дна чаші басейну. Тому, до основної гідроізоляції чаші, використовується ізоляція плиткових швів. Для затірки використовують полімерні або епоксидні склади і суміші, вони наносяться в районі швів шпателем і злегка вдавлюються між плитками.
Залишки суміші потрібно швидко прибирати з плитки до застигання гідроізоляційної плівки. Потім прибрати застиглий склад буде проблематично. Важливе, що гідроізоляційні роботи для басейну – це комплексні заходи, вони повинні ретельно продумані заздалегідь і бути орієнтовані на НЕ проникнення вологи всередину бетонної конструкції чаші. Найкраще такі роботи довірити фахівцям.

Копінговий камінь. Варто додати ще один оздоблювальний матеріал для зони навколо басейну. Зону відпочинку біля басейну також можна встелити терасної дошкою, можна укласти тротуарною плиткою, рваним каменем або просто залити бетоном. Але тільки копінговий камінь може по-справжньому створити біля басейну атмосферу умиротворення з природою, подарувати приємні почуття при ходьбі босоніж і при падіння не травмуватися. Лише басейн з бортами з копінгового каменю знайде свою елегантність і завершеність.

Переваги каменю:

– Форма. Особлива форма копінгового каменю і його укладання перешкоджає постійному вихлюпування води з басейну.

– Безпека. При потрапляння води на копінговий камінь, він не ковзає, а навпаки – стає більш шорстким, значить посковзнутися на вкритій їм поверхні зводиться фактично до нуля.

– Чистота в басейні. Бортовий камінь це природна перешкода на шляху у пилу, бруду і т.д. Коли вода потрапляє на камінь, то вона тече не в басейн, а навколо нього через форми каменю.

– Комфорт. Копінговий камінь не нагрівається на сонці, тому не обпікає ноги.

– І, Естетичність.

Залишити відповідь