Новини

Замовити проектування і будівництво басейнів в Вінниці, вартість обслуговування приватного і громадського басейну в Україні

Басейн-чудове місце, щоб провести там час. Він забезпечує активний відпочинок і впливає на рівень фізичних навантажень, а з іншого боку, басейн це маса позитивних вражень і приємне розслаблення. Це ідеальний варіант облаштування садової ділянки біля будинку, гостьового будинку або території готелю. Ще не так давно вважалося що басейн в будинку або на його садовій ділянці це недоступна розкіш, яка є лише у найзаможніших. Це вже в минулому. Зараз технології дають можливість навіть середньо статистичному власнику одне сімейного будинку облаштувати на ділянці басейн. Витрати на будівництво басейну зазвичай не більше, ніж витрати за покупку невеликого автомобіля. Звичайно, все так же залежить і від ваших потреб і очікувань стосовно проекту будівництва басейну.

Реалізація проекту будівництва басейну під ключ – Компанія Сад Води, Вінниця

Ми, компанія Сад Води, займаємося комплексним будівництвом басейнів, як приватних, готельних, так і типово громадських. Крім будівництва стандартних бетонних басейнів, ми пропонуємо сучасні альтернативи. Завдяки широкому портфоліо ми можемо адаптуватися до вимог кожного клієнта, який цінує якість віконання. Пожалуйста, не соромтеся звертатися до нас! Підходящі для вас рішення як з точки зору зручності, так і з фінансової точки зору.

Будівництво та обслуговування громадських і приватних басейнів в Україні

Ми використовуємо накопичений досвід і знання, а також інноваційні рішення, зводячи до мінімуму час впровадження і створюючи рішення, що відповідають очікуванням кожного з вас. Ми також проектуємо, консультуємо за рішеннями і не обмежуємося формами, розмірами і стилями обробки – тому, здійснити свою мрію, ви можете, давши волю своїй уяві. Сад Води займається всім комплексом питань, пов’язаних з будівництвом, модернізацією, продажем і обслуговуванням сучасних і екологічних басейнів, зокрема:

 • Консультаціями з будівництва та обслуговування басейнів,
 • Продажем басейнів і аксесуарів для них,
 • Будівництвом басейнів,
 • Сервісом басейнів.

Серед пропонованих нами послуг, перш за все, можливість замовити будівництво басейнів:

 • Громадських,
 • Приватних,
 • Для купання,
 • Для саду.

Щоб познайомити вас з процесом будівництва басейнів і сучасними технологіями, які ми використовуємо, нижче представлені різні етапи їх створення. Завдяки цим планом ви можете ознайомитися з варіантами конфігурації і заодно порадами наших фахівців. Також через обраних технологічних рішень важливо, наприклад, правильно вибране місце, де ми плануємо створити басейн мрії.

Покрокове будівництво басейну з компанією Сад Води, Вінниця

Ми хочемо познайомити вас з нашою діяльністю, щоб ви знали, як виглядає процес побудови басейну. Основними питаннями, звичайно ж, є вибір басейну і технології, з якими вам допоможуть наші фахівці. Також дуже важливо знайти правильне місце – не схильне до вітру, добре освітлене сонцем і відокремлене, де ви будете почувати себе максимально комфортно.

 1. Перша зустріч і запит клієнта про співпрацю. З найперших моментів спільної роботи над будівництвом басейну вас буде супроводжувати наш технічний фахівець, який буде готовий надати всю потрібну інформацію, а також порадити найбільш вигідні для вас рішення.
 2. Угоду. Компанія Сад Води створить детальну і зрозумілу для вас кошторис. Наш представник розповість все про плановане бюджеті, можливості будівництва, можливості використання аксесуарів і функцій.
 3. Після початкових етапів підготовки проекту починається безпосереднє будівництво басейну. Спеціаліст, який відповідає за реалізацію даного проекту, завжди буде знаходиться на будівельному площі, контролювати і координувати всі аспекти виконуваної роботи, завдяки чому прогрес буде оптимізований, а терміни реалізації скорочені.
 4. На заключному етапі будівництва басейну виконана робота піддається перевірці правильності функціонування, проводяться випробування, що переходять до фінального запуску басейну.

Наявність приватного басейну означає розслабляючий і здоровий спосіб життя, з одного боку, і відповідальність і необхідність постійного контролю за технологіями, з іншого. Послуги компанії Сад Води доступні для клієнтів і після реалізації проекту. Регулярні технічні огляди устаткування басейнів є ключовим елементом їх належного функціонування, тому ми пропонуємо і абонентське технічне обслуговування. Наші фахівці – кваліфіковані співробітники з багаторічним практичним досвідом. Ми працюємо як з приватними клієнтами, так і з готельними і громадськими басейнами і аквапарками. Для нас немає нерозв’язною проблеми.

Обслуговування приватного і громадського басейну – наша пропозиція

• Огляд установок басейнової техніки,
• Контроль і тестування води в басейні,
• Калібрування контрольно-вимірювальних приладів,
• Мийка і дезинфекція басейнів,
• Знезараження води,
• Запуск відкритих басейнів на початку сезону,
• Модернізація установки,
• Поточний гідравлічний і електричний ремонт,
• Ремонт насосів для басейнів,
• Заміна фільтруючого шару,
• І так далі.

Також ми беремо на себе постійне обслуговування громадських об’єктів, таких як криті басейни, басейни готелів. Обсяг сервісного обстеження залежить від специфіки об’єкта і індивідуальних потреб його власника. Наша сервісна група проведе детальний огляд і технічну оцінку вашої установки. Після виявлення несправності негайно вживаються точні сервісні дії, що ведуть до швидкого усунення будь-яких порушень в роботі техніки для басейнів. Ми забезпечуємо постійне обслуговування, виходячи з узгодженого графіка відвідувань. Рекомендується замовляти сервіс басейну не рідше одного разу на рік. Це дозволяє виявляти незначні несправності і уникати серйозних і дорогих аварій.

Запрошуємо до замовлення і використання нашої пропозиції!

Залишити відповідь