Новини

Ставки та штучні водойми під ключ – процес будівництва, проектування, дизайн і ціна побудови озера, водойми у Вінниці і області

Під ставком розуміється невелика водойма площею від декількох сотень квадратних метрів до декількох гектарів. Зазвичай це неглибока водойма, що живиться грунтовими або річковими водами. Але є і штучні водойми. У компанії Сад Води Вінниця, Україна ви можете замовити будівництво штучної водойми, озера, ставка (в тому числі ставка для плавання), а також будівництво басейну, фонтану і водоспаду.

Проект і дизайн водойм

Скільки коштує проект купального ставка чи озера? Як запроектувати водойму? Яка вартість створення проекту плавального озера або ставка? Якщо вас цікавлять ці питання, то відповіді на них ви знайдете саме в компанії Сад Води Вінниця.

Вартість концептуального проекту ставка або озера і його візуалізації розраховується індивідуально і залежить від багатьох факторів, в тому числі від поверхні і об’єму водойми. Звичайно якщо, мова йде про наші послуги. На створення проекту штучної водойми зазвичай йде близько 2-3 тижнів, але в «сезон» цей час може бути більше.

Що входить в розробку проекту ставка, наприклад ставка для плавання?

У проект входять:

    • концепція – вид зверху,
    • підбір фільтрації і фільтруючих шарів,
    • підбір рослин,
    • будівництво і установка ставка, озера або водойми.

У той час як фільтрацію можна вибрати на льоту відповідно до місткості резервуара, не варто нічого робити з рослинністю без перевірки води. Водні дослідження є найбільш важливими – без них ми не повинні починати справи, пов’язані з будівництвом плавального ставка. Без тестування води ми не зможемо вибрати правильні рослини і фільтруючі елементи. Провівши дослідження, ми також можемо визначити, чи буде тенденція до зростання водоростей, а також до накопичення відкладень накипу на таких пристроях, як, наприклад, сходи.

Провівши випробування води, можна приступити до проектування ставка чи озера.

Ми реалізуємо проект – але де буде знаходитися резервуар, вирішувати тільки вам – ми можемо тільки підказати – місце для купального ставка має бути сонячним, а поблизу не повинно бути великих дерев – чому? листя падають з дерев, хвоя, суцвіття забивають флотатори, розкладаються і змінюють параметри води (удобрюють воду), а нам ця функція не потрібна.

А фільтрація ставка чи озера?

Пам’ятайте, що фільтрація (не включаючи УФ-лампу) відповідає за органолептическую очищення води (видаляє бруд, частинки осаду, частинки рослин, організмів, що живуть в ставку чи озері і т. Д.). Фільтрація не очищати резервуар від водоростей. Вибір відповідних рослин створить хороші умови фільтрації і величезну конкуренцію водоростям.

Які рослини вибрати для озера або ставка?

Рослини в ставку грають в основному декоративну роль у водоймі, але вони можуть маскувати дрібні недоліки, такі як кривизна і нерівності землі. Ставок, оточений рослинами, також є ідеальним місцем для риб – завдяки їм вода насичується киснем і захищена від надмірного нагрівання сонячними променями або вітром. Однак при виборі рослин для ставка на етапі проектування рослинності пам’ятайте, що близько 30% водної поверхні повинно бути вільно.

Як оформити ландшафт навколо ставка чи озера?

Околиці навколо ставка повинні ставитися як до рослинності в ставку, так і до рослинності в саду – також в тій частині, яка віддалена від водойми. Виготовлення прикрас за цим принципом синхронізує ставок з садової архітектурою. Прикраси для водойм повинні бути ажурними, щоб не надто закривати водну гладь і не затуляти рослини і прикраси.

Будівництво і дизайн ставка або озера – ціна – що включено

Дизайн ставка та озера зазвичай враховується на етапі проектування саду. Зі свого боку – якщо є така необхідність, Сад Води може уявити концептуальні види з вибором відповідної фільтрації і технічною консультацією.

Що стосується рослин, пам’ятайте, що без вказівки параметрів води вибрати рослини не вийде. Адже, у кожної рослини є особливе середовище, в якій воно росте. Ви можете виявити, що ваша вихідна вода не підходить для деяких видів.

Також в компанії Сад Води (Вінниця, Київ, Одеса) ми можемо в будь-який час допомогти вам – у виборі і установці резервуара для водойми, виборі найбільш придатною для ставка фольги і фільтрації, а також в оснащенні водойми додатковими елементами, такими як каскадний насос, система освітлення або будівництво фонтану. Вас чекають ввічливе обслуговування, якісне виконання і широкий асортимент товарів. Наша продукція та послуги відрізняються високою якістю.