Новини

Будівництво водойм – послуги під ключ по Вінниці і області. Деталі проекту по будівництву ставка і штучної водойми в Україні – Сад Води

Ставки – невеликі водосховища-водойми – завжди були важливим елементом середовища проживання людини і століттями будувалися для господарських та декоративних цілей.
Ставок – цікавий варіант для облаштування саду – він набирає все більшої популярності. Рослини і рибки в ставку на власній ділянці радують око, а заспокійливий шум води допомагає відпочивати. Догляд за ставком – теж цікаве літній хобі. Чи можете ви зробити ставок самостійно або вам потрібна допомога фахівців з дозволами на будівництво? Що повинен містити проект, щоб будівництво ставка пройшло гладко? Які рослини варто вибрати для садового ставка, щоб створити яскраву композицію?

У компанії Сад Води клієнти отримують вигоду від індивідуальних рішень завдяки багаторічному ноу-хау, що дозволяє ефективно створювати водойми. Ми пропонуємо як проекти «під ключ» в області проектування ставків, водойм, так і проекти «під ключ» в галузі будівництва басейнів і фонтанів на замовлення.

Кожна вимога клієнта вимагає індивідуального виконання ефективних виробничих процесів, які Сад Води може реалізувати з особливою ефективністю завдяки потужному синергетичного ефекту всього спектра послуг.

Необхідні матеріали та інструменти для будівництва ставка

Для будівництва ставка, водойми з великим резервуаром потрібно насос для підтримки чистоти води і дна. Є сонячні насоси, повітряні насоси та фонтанні насоси на вибір. Водойма слід оточувати камінням, які, перш за все, не дозволять рослинам рости за межами водойми. Також вони зміцнять краю водойми і прикрасять територію навколо будинку. Камені меншого розміру, розкидані навколо ставка, також можна використовувати для покриття квітників, що прикрашають сад. Приступаючи до будівництва водойми, варто купити щебінь, пісок і розчин, які дозволять зміцнити берега водойми. Викопана яма для водойми повинна бути більше дна ємності – це створить місце для декоративного забору, наприклад, з обрізаних дерев’яних кілків.

Як замовити і запроектувати водойму?

Резервуар повинен бути спроектований далеко від водопроводу, електрики і газу. Він також не повинен бути розміщений біля дерев через їх коренів і листя, що утрудняє підтримку ставків в чистоті. При проектуванні ставка слід також враховувати його глибину (для зариблення він повинен бути не менше 1,5 метра) і місце, що допускає змінну вплив сонця.

Форми і розміри резервуарів

Готові форми для водойми дозволяють побудувати його різної форми і місткості. У нашій конструкції також передбачена можливість установки додаткових аксесуарів, таких як: фільтри для ставка, насоси для ставка і освітлення ставка.

Готові водойми висаджуються в землю приблизно на 1/3 своєї висоти, що забезпечує їх стійкість. Проекти, що враховують спорудження ставка в землі, припускають, що в найглибшій точці яма повинна бути глибиною близько 1 метра, а наступні зони і уступи повинні створюватися в середньому кожні 30 см. Великі водойми можна обробити гравійним «пляжем».

Як подбати про чисту воду в ставку?

Чисту воду може гарантувати лише регулярний догляд за водоймами з послугами компанії Сад Води: видалення сухих листя рослин і забруднень, що потрапляють у воду вітром. Пилососи для ставків допоможуть позбутися від водоростей і сміття зі стін і дна ставків. Також будуть корисні препарати для ставка, що пригнічують фотосинтез. Спіральні шланги і посадочні сітки – аксесуари для ставків, які варто використовувати при будівництві ставка в саду.

Рослинність для штучного водоймища

При будівництві та декоруванні водойм і ставків найчастіше використовують популярний вузьколистий рогіз, стрілолист звичайний, біле латаття, аїр і інші рослини. Найкрасивіше ставки виглядають, коли вони заповнені каскадами рослин – тому доцільно проводити посадкові роботи з поділом на відповідні зони (глибокі і дрібні водойми). Якщо будинок оточує невелику земельну ділянку, краще зупинити свій вибір на міні-ставках з мініатюрними різновидами рослинності, такими як мініатюрна м’ята, латаття або незабудка.

Сад Води – Вінниця та область, Київ, Одеса, це компанія, яка займається будівництвом штучних водойм, ставків, басейнів в Україні на замовлення. В обсяг послуг входить як проектування, так і технологія виготовлення і установки ставка.