Новини

Будівництво басейну в Україні – втілення мрії під ключ. Продаж обладнання для басейнів і сервіс обслуговування

Будівництво басейну в Україні - втілення мрії під ключ. Продаж обладнання для басейнів і сервіс обслуговування: Вінниця, Одеса, Київ

Багато домовласників мріють мати власний басейн. Сьогодні цю мрію легко втілити в життя завдяки широкодоступним технологіям і багатому вибору матеріалів. Домашні басейни створюються не тільки на великих садибах, але і в невеликих садах приватних будинків. Як поетапно виглядає будівництво басейну?

Будівництво басейнів, Київ, Одеса, Вінниця та вибір технологій

Перед початком будівельних робіт потрібно розробити дизайн басейну і вибрати технологію, по якій він буде виконаний. Найпопулярніший вибір – це відкритий поглиблений басейн. Перед його реалізацією необхідно продумати розміри і форму басейну, де він буде розташовуватися і з яких матеріалів він буде зроблений. Останній фактор визначає хід подальших робіт, пов’язаних з будівництвом басейну у дворі ділянки. Які конструкції басейнів в даний час найбільш популярні?

  • Бетонні або залізобетонні басейни – часто використовувані конструкції із застосуванням опалубки. Бетон пропонує безліч дизайнерських можливостей – з нього можна зробити таз будь-якого розміру і форми. Цей матеріал міцний і може бути оброблений різними способами, наприклад, керамікою або фольгою. До недоліків цієї технології можна віднести трудомісткість роботи.
  • Сталеві басейни – герметичні і міцні басейни з нержавіючої сталі можуть мати різні форми і розміри, їх виготовлення не вимагає великих витрат часу, але це найдорожча з доступних технологій.
  • Раковини з готових сталевих або полімерних панелей – швидкі і дають безліч можливостей дизайну.
  • Готові чаші з поліефірної смоли – швидко і недорого, але з обмеженими розмірами і формами.

Вибравши тип басейну, необхідно провести виїмку відповідного розміру – іноді цей етап залишається на боці інвестора, але Сад Води пропонує його як елемент своєї пропозиції. Подальша робота на цьому етапі залежить від типу обраного басейну і зазвичай є обов’язком постачальника послуг з будівництва басейну – компанії Сад Води, Вінниця, Одеса, Київ.

Підключення установки

Після риття чаші слід провести монтажні з’єднання, а після того, як він буде облицьований заданим оздоблювальним матеріалом, пора буде підключати всі установки. Це буде підключення до води, а також система очищення і фільтрації, а також, можливо, підігрів води в басейні. Ці завдання варто довірити професіоналам компанії Сад Води. Які технології варто вибрати в домашньому басейні?

  • Системи фільтрації – навіть найменший басейн не буде добре виконувати свою роль без функціонального фільтраційного контуру, який очищає воду від механічних домішок. Найпопулярнішим, простим у використанні і високоефективним рішенням є піщані фільтри під тиском. Інші технології – це діатомові і картріджниє фільтри. Гарантія ефективної фільтрації – це циркуляційний насос, оснащений фільтром попереднього очищення.
  • Скиммер – хороша альтернатива дорогому переливні жолобу. Скіммер ідеально підходить для домашнього басейну, де він ефективно вловлює забруднення з поверхні води.
  • Система дезінфекції – щоб вода в басейні була дійсно чистою, необхідно видалити не тільки механічні забруднення, а й хімічні сполуки, в тому числі бактерії, віруси і водорості. Для цього використовується як традиційне хлорування, так і більш сучасні технології: озонування і УФ-випромінювання.
  • Система очищення внутрішньої частини басейну – це дозволить вам видалити бруд, яка накопичується на дні басейну, без необхідності зливу води з нього. Зазвичай використовуються технології – це ручний або автоматичний пилосос з електричним приводом.
  • Система підігріву води в басейні – погода в наших широтах любить жартувати, тому варто вкластися в систему підігріву води, яка продовжить життя басейну. Варто звернути увагу на екологічні та економічні технології, такі як теплові насоси і сонячні колектори.

Оздоблення і захист басейну

Оздоблення – важливий етап будівництва басейну. Залежно від обраної конструкції існують різні способи обробки чаші. Це може бути кольорова, однорідна або з вишивкою плівка з щільного ПВХ, за допомогою якої можна облицювати бетонний або сталевий басейн. Інші технології обробки басейну – керамічна плитка або скляна мозаїка, якими облицьовані басейни з бетону. Також слід обробити краю басейну, не забуваючи використовувати в цьому місці нескользящие матеріали. Не забудемо і про встановлення покриття для басейну у вигляді зручного валика, завдяки якому ми подбаємо про чистоту води і попередимо втрату тепла. Передові технології будівництва басейнів включають в себе рухому перегородку і рухливе дно. Останнє рішення особливо цікаво для домашніх басейнів, якими можуть користуватися як дорослі, так і діти. Крім того, ви можете замовити декоративне освітлення, водоспади, фонтани та інші аксесуари для басейну. Ми запропонуємо вам безліч різних рішень для допомоги в будівництві, разом з вами визначимо всі етапи складання басейну вашої мрії і допоможемо виконати всі необхідні формальності. Завдяки нашій запатентованої технології будівництво вашого басейну не займе багато часу!

Залишити відповідь