Новини

Будівництво декоративних водойм, ставків, озер штучних водограїв в Україні, Сад Води Вінниця

Ви мрієте про власний дачному водоймі, з якого брали б воду для поливу сільськогосподарських культур або де б ви вирощували рибу? Або, може бути, ви керуєте компанією, яка хоче побудувати резервуар протипожежного захисту в вашому районі? Сад води-компанія, що будує ставки і штучні водойми. В рамках нашої пропозиції ви можете скористатися послугою, серед іншого будівництва прудовмножества типів, наприклад, в декоративних цілях. Ми обслуговуємо як установи, так і приватні особи.

У багатьох випадках може здаватися що в будівництві водойм, з практичної точки зору розкопки фундаменту, немає особливої ​​складності. Проте, не все так просто як може здаватися. Для цього потрібні професійні навички і спеціалізований досвід. Будівництво ставка – завдання складне не тільки з технічної точки зору – від проектування до риття водойми. Не можна забувати про правила і формальності. Тому краще всього довірити таку задачу професіоналам Вінницькій компанії Сад Води.

Чому проектування ставка варто доручити професіоналам?

Процедура викопування ставка вимагає вибору спеціального обладнання, яке дозволить отримувати грунт. Діючі правила регулюють розмір і глибину резервуарів законом. Прийнявши рішення викопати ставок, задумайтеся про передачу цього завдання на аутсорсинг, нашої спеціалізованої компанії з Вінниці – Сад Води, адже ми пропоновані гарантуємо якісні результати виконання такої послуги. Спеціальне обладнання та досвідчений персонал зроблять будівництво гладким і позбавить вас можливості виникнення зайвих сюрпризів.

Приймаючи рішення викопати ставок, слід спочатку спланувати і вибрати місце, де буде розташована водойма, його розмір і глибину. Також потрібно перевірити рівень грунтових вод (бажано екскаватором). У свою чергу, територія готується і проводяться розкопки. Кожен з цих видів діяльності потребує спеціального обладнання і технічних знань. Саме з цих причин варто доручити цю задачу професіоналам.

Вибір матеріалу для облаштування водойми

Облаштування водойми по готовій формі

Найпростіший спосіб створення водойми – використовувати готову форму. Зазвичай це резервуар з жорсткого пластика. Таку форму ми поміщаємо в вириту яму, закріплюємо, а потім заливаємо водою. Важливо, щоб вирита яма відповідала габаритам форми, але мінімальні відхилення допускаються. Можна засипати простір між формою і краєм ями землею і піском, а потім залити водою.

Через невеликі розміри ставки такого типу слід обслуговувати приблизно раз в п’ять років або частіше-з нуля. Це означає, що буде необхідність видалити мул зі ставка, заново засіяти рослини і замінити воду. При будівництві ставка, ми також беремо до уваги його грамотне розташування в саду. Ставки з готових елементів доступні в різних формах, але підходять не для кожної місцевості. Ставок неправильної, нерегулярної форми, розташований серед красиво доглянутих прямокутних газонів, зруйнує весь ефект такого саду. В цьому випадку слід вибрати симетричну регулярну форму, наприклад прямокутну, круглу або еліптичну.

Індивідуальне оформлення садового ставка з плівкою

У природному саду можна створити ставок будь-якої форми. Краще рішення для таких водойм – плівка, яка випускається не тільки стандартних розмірів, а й виготовляється на замовлення. Раніше старі види плівок виготовлялися тільки з ПВХ, а сьогодні – з екологічно чистого поліетилену та інших пластиків, що не містять пластифікаторів. Вибираючи останній тип плівки, ви принесете користь не тільки навколишньому середовищу, фауні і флорі, а й собі: в той час як плівки з ПВХ після випаровування пластифікаторів стають твердими, як камінь і схильні до механічних пошкоджень, плівки з поліетилену залишаються гнучкими і легко піддаються обробці і укладанні.

Підготовка котловану – розрахунок і риття

Пристрій ставка і відповідна викопування грунту залежать, перш за все, від конструкції ставка. Створення проекту «на око» – нерозумне рішення, яке в кінцевому підсумку потребують більше додаткової роботи, ніж реалізація відповідно до заздалегідь підготовленим планом. Коли проект буде готовий, ми приступимо до його реалізації і викопуємо яму, кордони якої слід кожен раз відзначати.

Одним з найважливіших питань, яким займаються наші фахівці при будівництві водойм, є гідроізоляція. Залежно від того, чи знаходиться резервуар для води нижче або вище рівня землі, повинні виконуватися певні вимоги. В першу чергу, щоб гідроізоляційний шар правильно виконував свої функції, стінки бака повинні витримувати гідростатичний тиск води. Ефективна гідроізоляція повинна, перш за все, бути дуже міцною і гнучкою. Це важливо, в тому числі, в контексті навколишнього середовища.

Декорування та оформлення ставка

Також доцільно подбати про естетичний вигляд поверхні ставка. Варто подбати про фауну і флору, що населяє водойму, для цього слід встановити аератор, який буде забезпечувати резервуар киснем, і завдяки чому рослини і тварини зможуть більш ефективно населяти цю терріторію.После того, як всі пристрої будуть встановлені, дно ємності можна засипати галькою, а водойма – наповнити водою. Ми можемо покрити берег камінням або іншим матеріалом і засіяти територію навколо водойми рослинами, які люблять вологі ділянки. Неповторне, вечірній настрій створить правильно підібране освітлення водоема.Прі облаштуванні садового ставка можна вибрати і замовити одну з трьох різних систем освітлення: лампи навколо ставка, плаваючі вогні і підводні прожектори.

Комфорт, економічність, функціональність

Наші природні басейни під ключ-це рішення, які дозволяють користувачеві заощадити час і гроші, а також отримати зручність – як під час роботи в саду, так і на відпочинку. Ми робимо красиві плавальні, декоративні ставки, оснащені системами фільтрації і різними декоративними елементами, ми створюємо інсталяції, які самі подбають про якість зелених насаджень, і адаптуємо рішення таким чином, щоб вони відповідали навіть найбільшим очікуванням користувача.

Ми, Сад Води в Україні, продовжуємо розвивати свої навички і вирішуємо все більш складні завдання. Не соромтеся звертатися до нас, розповідати про свої потреби або задавати будь-які питання. Наші консультанти розвіють будь-які сумніви і разом з вами підберуть оптимальне рішення. Ми працюємо швидко, професійно, і вартість послуг, що надаються невисока. Загляньте до нас і насолоджуйтеся красою свого саду в будь-який час року.

Залишити відповідь