Новини

Будівництво фонтанів і штучних водоспадів в Україні- замовити послугу в компанії Сад Води Вінниця

З року в рік фонтан стає все більш популярним елементом малої архітектури. Добре спроектований і виконаний, він підкреслює характер і привабливість місця установки і часто стає його головним елементом, будучи «витвором мистецтва», розташованим в даному просторі.

Фонтан – цікавий елемент саду, парку, міський площі і навіть інтер’єру будівлі. Замовити, спроектувати і побудувати фонтан під ключ в Україні можна за допомогою компанііСад води у Вінниці.

Сад води займається фонтанами з технологічної точки зору, перетворюючи бажання і очікування клієнтів в готовий, унікальний, функціональний дизайн даного елементу ландшафту. Ми беремо на себе реалізацію як стандартних фонтанів, так і мультимедійних, де взаємодіють вода, музика і вогонь. Ми пропонуємо повний набір елементів, що дозволяють комплексно обладнати кожен фонтан, як з боку установки – форсунки, електрику – освітлення, так і управління – реалізація програми дій по.

Сучасний динамічний фонтан з використанням вогненних ефектів

Проект «музичного фонтану, який танцює з вогнем» безумовно є новинкою і навіть дивиною. Цей шокуючий візуальний ефект чудовий, він засліплює і стає незабутнім враженням, що залишиться з вами на довгий час.
Швидкість розпилення вогню регулюється в такт музиці і може вільно прискорюватися.
Проектування фонтану досить просте, в разі механізму, що використовує вогонь потрібно виконати необхідні вимоги пожежних інструкцій, і компанія Сад Води обладнає і встановить композицію фонтанних комплектів. Потік полум’я даної конструкції зазвичай складається з вогнеметного механізму, електронної системи запалювання, системи управління, паливного бака, манометра і т. Д. Продукт зі стабільними, водонепроникними і надійними характеристиками зробить ефект полум’я більш вражаючим. Висота полум’я може варіюватися від 3 до 15 метрів. Полум’я можна використовувати індивідуально або в декількох наборах. Створення такого фонтану привертає дивовижним вогненним ефектом, що поєднується з водою, а це, безумовно, забезпечить дивовижний і реалістичний візуальний ефект для глядачів.

Від чого залежить ціна будівництва фонтану?

Той, хто хоче декорувати водними спорудами доступне йому простір обов’язково повинен знати, як формується ціна їх створення. Сад води пропонує комплексні послуги з будівництва фонтанів, в вартість установки яких входить:

  • Створення проекту фонтанної установки з нуля або аналіз і поліпшення ескізів, які надав клієнт;
  • Водно-технічні роботи;
  • Перевірка критеріїв безпеки предмета, експертиза на відповідність необхідним параметрам.

Найвища якість послуг і продуктів, що пропонуються компанією Сад Води, не завжди захищає користувачів від помилок, допущених під час роботи, або від випадкових подій. Тому клієнтам важливо знати, що вартість створення фонтани не охоплює майбутні роботи з технічного обслуговування, а також подальший ремонт виниклих неполадок. Для цього компанія Сад Води, Вінниця представляє окрему допомогу в їх вирішенні, постійне спостереження за процесом очищення і швидке реагування сервісу на можливі збої.

Процес інсталяції фонтанної установки в Україні – компанія Сад Води, Вінниця

Установка і будівництво фонтану – це складна технологічна процедура, що вимагає злагодженої участі і співпраці досвідчених працівників на кожному етапі цього проекту. Починаючи від пошуку оптимальної локації для установки, інсталяції насоса і електросистем для фонтану, до кінцевої діагностики функціональності і робіт по запуску системи. Для компанії Сад Води, перш за все, важлива якість виконаної роботи, тому, будьте впевнені, в процесі побудови всіх норм і вимоги будуть дотримані.

Створення фонтану або ж водоспаду на замовлення починається з приготування основи для майбутньої чаші (необхідно облаштувати її на поверхні і сформувати дренажну підсипку). Важливо, щоб чаша була встановлена ​​вище розташування грунтових вод, адже це впливає на її надійність і термін служби. Але навіть якщо ця умова не вдасться реалізувати на потрібній ділянці робітники створюють дренаж.

Отже, установка садового фонтана полягає в розміщенні відповідного насоса в чаші, ставку або на березі і підключенні розпилювача води. У невеликих водоймах на дно ставиться насос і до нього приєднується патрубок. У великих водоймах насос зручніше розміщувати близько до берега або навіть за межами рівня води, і тоді патрубок, через який біжить вода, ставиться на спеціальну підставку, кам’яний або цегляний цоколь і підключається до насоса за допомогою водопроводу. Необхідною елементом є фільтр, через який вода, всмоктується зі ставка, проходить перед тим, як потрапити в розпилювальний наконечник. У деяких моделях корпус насоса діє як фільтр, в інших розмір отворів для фільтра можна регулювати. Цікаве рішення – плаваючі фонтанні насоси з вбудованими відбивачами.

Чому варто вибрати нас?

досвід
Ми прекрасно знаємо, що робимо, завдяки чому виправдовуємо очікування найвимогливіших клієнтів.

складність
Ми пропонуємо комплексні рішення – з технологічної і монтажної сторони, а також з подальшим сервісним і консультаційним обслуговуванням.

Індивідуальний підхід і професіоналізм

Ми ставимося до кожного клієнта індивідуально, а це значить, що немає іншого подібного фонтану, який був би нашою роботою.

Фонтани під ключ у Вінниці, Україна

Проектування фонтанів і їх будівництво – наша спеціальність. Якщо ви хочете урізноманітнити свій сад, заповнити простір перед будівлею або спонукати гостей відвідати парк – зв’яжіться з нами. Ми побудуємо для вас ідеальний фонтан.

Залишити відповідь