Новини

Сад Води – будівництво фонтанів, басейнів, водойм, водних майданчиків та інших інсталяцій на замовлення в Україні, Вінниця, Одеса, Київ

Зелень, вода і вогонь – ось те, що потрібно людині, втомленому від роботи, швидкого темпу життя, суєти, шуму і стресу. Людині потрібна здорова природа для відпочинку. Тому влітку ми їдемо з міст, йдемо до води, в ліс, запалюємо багаття. Якась частина первісної людини залишається в нас. Зелень заспокоює, шум води розслабляє, полум’я багаття піднімає настрій. Ви можете отримувати все це щодня, вам просто потрібно доглядати за своїм садом. Ліс і луг зміняться власної галявиною, бурхлива річка або дзюрчить струмок – садовим фонтаном.

Будь водойму або фонтан, навіть невеликого розміру, буде яркімукрашеніем для ландшафтного дизайну. Влітку це рішення здається особливо прекрасним і необхідним. Проектування і будівництво фонтану найкраще довіряти профессіоналамкомпаніі Сад Води в Вінниці.

Компанія Сад Води – будівництво фонтанів, штучних водойм, водоспадів та інших інсталяцій на замовлення

Шукаєте, де замовити будівництво фонтанів під ключ? Компанія Сад Води пропонує клієнтам послуги, пов’язані з проектуванням і будівництвом басейнових споруд і фонтанів. Наші конструкції засновані на багаторічному досвіді і відмінному знанні техніки. Однак ми спеціалізуємося не тільки на будівництві басейнів. Ми також проводимо резервуари, проектуємо і виробляємо фонтани (садові фонтани, інтер’єрні, фонтани для будинку, фонтани міста), облаштовуємо водойми.

Ми знаємо про водні інсталяціях все, а наша команда дизайнерів – це люди з багатою уявою і пристрастю до краси. Саме тому проекти, створені в нашій студії, є продумане поєднання сучасних технологій з ефектним – стильним і сучасним дизайном. Вінниця – наш операційний центр, але ми виконуємо побажання клієнтів з інших міст України.

Виробництво і проектування конструкції фонтанів в Україні

– Для архітекторів і дизайнерів

Ми пропонуємо підтримку і співпрацю архітекторам і дизайнерам на всіх етапах роботи. Ми підтримуємо досвід і пропонуємо допомогу в проектах, де можна використовувати наші пристрої.

– Для інвестиційних підрядників

Надаємо технічну підтримку при виконанні будівельних робіт, беремо участь від початку проекту до запуску фонтану. Ми доставляємо готову техніку на будівельний майданчик і виконуємо її складання, програмування і навчання замовника обслуговування.

Алгоритм будівництва фонтану – від дизайну до обслуговування

Робота над будівництвом фонтану починається перш за все з підписання договору з компанією Сад Води, Вінниця, Одеса, Київ що забезпечує надійність і безпеку для успішної співпраці обох сторін. У Сад Води ми дотримуємося принципу, згідно з яким тільки комплексне обслуговування клієнтів гарантує їх задоволення і сприяє зміцненню репутації нашої компанії. Тому проектування фонтанів – лише один з багатьох кроків, які ми робимо на шляху до виконання замовлення. Ми підходимо до кожного проекту індивідуально, завдяки цьому наші фонтани унікальні і чудово гармонують з навколишнім середовищем.

Пропоновані нами послуги включають:

 • дизайн фонтану відповідно до очікувань клієнта завдяки повному збиранню інформації і побажань,
 • будівництво фонтану (розробка гідротехнічної складової, спорудження чаші, монтаж) і установка водних споруд,
 • технологічний пуск,
 • сервісне навчання,
 • оптимізація параметрів роботи фонтану,
 • підготовка технічних та фізико-хімічних висновків,
 • можливість замовлення сервісних послуг для подальшого оптимального функціонування фонтану.

Обслуговування фонтанів, басейнів і водоймищ

Професійне і комплексне технічне обслуговування фонтанів і їх обладнання є основою для підтримки відповідного технічного рівня, оптимізації експлуатаційних витрат і мінімізації ризику поломки, а значить і ризику додаткових витрат. Наш ремонт і сервіс фонтанів адресований індивідуальним та інституційним клієнтам, а також компаніям з усієї України. Ми хочемо надати нашим клієнтам те, що їм потрібно, то є рішення найвищої якості, адаптовані до їх індивідуальних потреб.

Сервісне обслуговування включає в себе:

 • постійний технагляд,
 • поточний ремонт і обслуговування,
 • обладнання для очищення фонтанних систем,
 • поповнення хімікатів і калібрування вимірювальних і дозуючих пристроїв,
 • зміна програмного забезпечення фонтану,
 • підготовка фонтанів до зими,
 • весняний запуск фонтанів,
 • ремонт насосів та іншого обладнання для фонтанів і басейнів,
 • продаж фонтанного обладнання (насоси, лампи та ін.).

Ремонт вуличних, танцюючих, світломузичні, які співають і інших фонтанів в компанії Сад Води:

 • заміна водопровідної установки (фільтрів, клапанів, насосів і т. Д.),
 • заміна електроустановки (електромонтаж, автоматика з програмуванням і пуско-налагодження),
 • ремонт басейнів (сучасні системи герметизації),
 • будь-які роботи з кам’яною кладкою,
 • герметизація відсотків і жолобів.

Ціна будівництва фонтану під ключ в компанії Сад Води залежить від технічних параметрів об’єкта. Особлива увага приділяється висоті вироби, її площі, цінових характеристик використовуваних для будівельних елементів (наприклад, чаша), наявності або відсутності світлових ефектів, характеру механічних можливостей фонтану.

Будівництво фонтану в Сад Води – це інвестиція, здатна змінити навколишній клімат. З одного боку, він заповнює порожнє, часто одноманітний простір. З іншого боку, це предмет, який не тільки прикрашає, але і доставляє масу приємних вражень. Контакт з водою дозволяє розслабитися і освіжитися в спекотні дні. Цікаве розташування струмків і вогнів приносить задоволення в красивому місці.

Завдяки багаторічному досвіду якісної реалізації проектів фонтанів і їх будівництва, фонтанна конструкція надовго прикрасить собою простір і територію вашої власності і лише зрідка вимагатиме Догляду, сервісних процедур.

Залишити відповідь