Новини

Замовити будівництво фонтану під ключ вкомпаніі Сад Води Вінниця, проектування і обслуговування фонтанів Україна

Протягом сотень років фонтани милують око і почуття людства не тільки в центральних точках міст, а й в приватних будинках. Сьогодні ми можемо знайти їх в парках, садах та інших громадських місцях, оскільки ентузіасти архітектури оцінили їх майстерність і цілющу силу, які можуть змінити вигляд будь-якого місця. Прагнучи до краси водних творів мистецтва, ми створюємо приватні і громадські об’єкти, які включають як класичні водні пристрої, так і сучасні технологічні рішення. Сума років діяльності нашої компанії приносить з собою професіоналізм, властивий наших послуг. Завдяки цьому вони постійно завойовують серця покупців, що цінують розкіш, незвичайний зовнішній вигляд і красу архітектури.

Спочатку ми хотіли б відзначити, що будівництво фонтанів здається простим в реалізації (чаша, насос, насадка), але насправді існує безліч деталей, які необхідно враховувати під час підготовки та складання, щоб гарантувати довгі роки без проблем в роботі, вільне і правильне функціонування фонтану в складних кліматичних умовах. Тільки досвідчені фахівці різних профілів, грамотні розрахунки, схеми, креслення посприяють в реалізації проекту в термін і забезпечать довгий період експлуатації. Тому, питання установки і створення фонтану важливо замовити у компанії професіоналів і зверніться у Вінницьку компанію Сад Води.

Ми – спеціалізуємося на постачанні обладнання та матеріалів для басейнів в Вінниці, штучних водойм і фонтанів, а також класичних виробів, таких як фонтани, скульптури інше. Ми побудуємо фонтани будь-якої складності, покладаючись на досвід створення складних проектів для дуже вимогливих клієнтів, ми сподіваємося, що ми також виконаємо і ваші побажання. Первое, що нам слід зробити перед установкою фонтану – це вибрати місце і оформити простір. Власне, нижче ми представимо короткий опис того, як підготувати місце для фонтану і як його встановити.

Процес підготовки території для фонтану

Перед укладанням дренажної підсипання, що складається з дрібного каменю, бруківки, піску потрібно підготувати:

А) Злив – рекомендується, щоб в місці установки великих фонтанів була можливість під’єднати слив від фонтану до зливової каналізації або іншому дренажного колодязя. Фонтани працюють по замкнутому контуру, але, щоб очистити фонтан або захистити його на зиму, воду необхідно злити. Після підключення фонтану до зливу злити воду з фонтану так само просто, як відкрутити єдиний клапан.

Б) Електрика – з точки зору установки, важливо забезпечити підключення до електрики силою 230 В на місці установки для харчування водяного насоса і освітлення фонтану. Рекомендується мати два окремих кабелю, які дозволяють працювати окремо від насоса і окремо для освітлення. Потужність насоса, в залежності від розміру фонтану, становить від 0,5 до 1 кВт, а ефективність при викиді води 2,5 метра становить близько 3000 л / ч.

C) Вода. При бажанні ви можете розглянути можливість підключення фонтану до водопроводу, але на практиці це не обов’язково. Рівень води у фонтані під час його функціонування буде знижуватися, але незначно. В основному, це буде викликано поривами вітру, через які падаючі краплі води потрапляють за край фонтана або басейну. Досить один раз в 3-4 тижні заповнювати втрати води, доливаючи воду із садового шлангу, тому установка водопроводу на місці установки фонтану не є обов’язковою.

Процес установки фонтану

Іноді вибір місця розташування для фонтану може здатися труднощами, але на практиці це допоможе нам зробити перший крок. Якщо у вас звичайна площа, потрібно розділити сад на три зони і помістити фонтан в одну з них. Якщо місця багато, можна збожеволіти від кількості можливостей вибору типажу фонтану , від вибору його розміру і форми . Якщо простір невелике, можна встановити стіни з водяними каскадами.

Після спільного обговорення проекту вашого фонтану, приходить етапзакупкі матеріалов.Сначала також важливо подумати про сировину, з якого будете будувати. Ми рекомендуємо використовувати камінь, тому що це чудовий будівельний компонент і придатний посудину для заповнення водою. Основа фонтану – насос для циркуляції води. Вони бувають двох типів: заглибні, що розміщуються нижче шару води і підключаються безпосередньо до витоку, і відцентрові або зовнішні насоси, які безпечні для крупнихстроеній.Также варто відразу купити всі необхідні інструменти, щоб не було необхідності переривати роботу.

Як і будь-яка споруда, фонтан вимагає багато роботи. Ми почнемо з викопування ями приблизно на півметра або менше, залежно від типу грунту. Однак обов’язково вирівнювання простору. Перше, що потрібно зробити після, це початок будівництва основи для вашого фонтану. Ми засипаємо суміш з бетону, каменю та піску, щоб запобігти проникненню вологи. У разі спорудження вертикальної ресори, необхідно створити двошарову кам’яну оболонку і нанести герметик і гідроізоляцію, щоб не пошкодити стіну.

Коли у нас є концепція дизайну, саме час надати їй форму. Можна використовувати класичні кам’яні басейни або навіть звернутися до коваля за орігінальним проектом. Нам також потрібно подумати про розміщення насоса, щоб правильно підключити джерело і надати струмені води правильну орієнтацію. Можна скористатися камінням, щоб зробити поточну струмінь більшої позитивної динаміки, і дати їй злегка стікати.

Освітлення фонтану буває прямим і непрямим. Можна використовувати існуючу садову систему або замовити для фонтану спеціальні світильники, які додатково прикрасять нашу конструкцію. Хоча другий варіант вимагає додаткової роботи, ми запевняємо вас, що ви не пошкодуєте про це. Також можна підсвічувати воду у фонтані знизу.

Щоб надати фонтану неповторний характер, компанія Сад Води в Вінниці підбере відповідні до вашої концепції дизайну декоративні елементи, такі як: труби, чаші або вази. Також можна використовувати натуральні рішення, використовуючи квіти і риб, або просто залишити структуру в усій її красивою простоті, почекавши, поки вона придбає свій характер, зарастая мохом.

Залишити відповідь