Новини

Проектування фонтанів, їх будівництво під ключ в Україні – одні з основних предметів діяльності компанії Сад Води Вінниця

Сад Води – це команда професіоналів у Вінниці, яких об’єднує спільна пристрасть: вода. Ми проектуємо і будуємо фонтани, а також створюємо сучасні інсталяціі.

Застосування водної системи

Як дизайнери і фахівці своєї справи, ми знаємо, як важливо правильно спроектовані фонтани. Вибір архітектурного стилю повинен бути адаптований до середовища, в якій буде побудований фонтан. Його завдання – збагатити облаштування саду, парку або міській площі. Правильно спроектований фонтан повинен гармоніювати з навколишнім середовищем і відповідати своєму стилю, атмосфері і розміром.

• Замовлення будівництва фонтанів в місті

Фонтани – привабливий елемент облаштування парку, міський площі або торгового центру. Виконаний в особливому стилі, він не тільки прикрасить навколишнє середовище, але і створить її атмосферу. Освітлений і оснащений системою спеціально підібраних насадок для фонтану, він запросить вас на видовище, що дає позитивні емоційні переживання. Проектування і будівництво фонтану – спеціальність Вінницькій компанії Сад Води.

• Будівництво фонтанів в паркових місцевостях

Сучасні технічні рішення розширюють можливості розвитку міського простору. Завдяки цьому старі занедбані площі і ринки міст і селищ можуть стати барвистими площами з фонтанами, навколо яких буде зосереджена життя і проведення часу місцевих людей.

• Будівництво мультимедійних фонтанів

Мультимедійні фонтани – найбільші фонтани, що створюються в рамках реконструкції і відродження міст. Вони виконують не тільки архітектурну і естетичну функцію, а й культурну. Регулярно проходять мультимедійні шоу, створені за допомогою води, світла, лазерів і відео шоу, залучають глядачів.

• Замовити будівництво фонтанів в торговому центрі

Ново побудовані комерційні об’єкти спроектовані як місця не тільки для покупок, але і для відпочинку. Цьому сприяє розташування фонтанів в торгових центрах.

• Будівництво інтерактивних фонтанів

Інтерактивні фонтани – це сучасні інсталяції, оснащені за останнім словом техніки, швидко стають однією з найбільш затребуваних моделей. Завдяки інсталяції інтерактивних фонтанів, які пропонує компанія Сад Води, Вінниця, створювані водно-світлові і звукові ефекти приносять радість і відпочинок всім тим, хто перебуває поруч, особливо в спекотні літні дні.

Інтерактивні фонтани включають складні технологічні елементи, точну конструкцію і точно виконаний дизайн. Всі ці операції повинні бути грамотно скоординовані, щоб забезпечити безпечну роботу установки.

• Реконструкція історично цінних фонтанів

Крім великих і престижних сучасних об’єктів, в нашому портфоліо також є цінні історичні конструкції. Ремонт або реконструкція такого об’єкта вимагає тісної співпраці технологи, архітектори та реставратора пам’ятників. Інвестиції в об’єкти такого типу часто пов’язані з необхідністю використання альтернативних технічних рішень і вибору пристроїв, які не тільки відповідають вимогам ефективності і безпеки, але і не мають негативного впливу на історичну споруду.

• Будівництво приватних фонтанів під ключ – Україна

Приватний інвестор, який вирішив доручити нам проектування і напоготів фонтану, може розраховувати на професійне обслуговування. В рамках цього проекту ми надаємо вичерпні технічні консультації щодо вибору водних зображень, випускаємо інструкції для архітекторів та інших галузей, а також професійно виконуємо і вводимо установку в експлуатацію. Наша компанія також забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування таких об’єктів. Приватний клієнт може розраховувати на наше повне участь в будівництві фонтану.

• Замовлення створення плаваючого фонтану для ставка, водойми

Природним місцем, де можна оформити фонтан, є парковий ставок або водоймище. Плаваюча платформа – це агрегат з встановленими фонтанними насадками, освітленням і помпою. У нашій пропозиції широкий асортимент форсунок для розпилення води і різні типи освітлення. Висота водного потоку може варіюватися від 1 до 20 метрів. Можна використовувати традиційне біле або кольорове освітлення. Підбір обладнання здійснюється індивідуально за бажанням замовника.

• Будівництво сучасних водних скульптур

Сучасність і авангард в архітектурі також застосовні до водних потоків, інтегрованим в предмети з нержавіючої сталі, каменю і скла. Вода – це свого роду сполучна ланка між елементами простору, яке проводить світло, що висвітлює інсталяції. Також вона може бути елементом, що виділяють простір холу в сучасному будівництві.

Вартість будівництва фонтану розраховується індивідуально і залежить від його типу, складності конструкції, виконуваних функцій і елементів, які використовуються для його будівництва. Щоб визначити вартість проекту фонтану зв’яжіться з представником компанії Сад Води.

Сад Води пропонує інноваційний підхід не тільки до дизайну фонтанів, а й до їх будівництва та управління іншими водними об’єктами в Вінниці (басейни, водойми). Ми пропонуємо широкий спектр послуг, починаючи від вибору і концепції дизайну, закінчуючи виконанням будівництва і детальним проектуванням, будучи основним підрядником технології. Досвідчені інженери і техніки з групи обслуговування фонтану гарантують, що фонтан буде працювати безперебійно і з мінімально необхідними фінансовими витратами протягом багатьох років.

Залишити відповідь