Новини

Будівництво всіх типів басейнів під ключ в Вінниці, компанія Сад Води Україна – проектування, обслуговування, установка басейну

Сад Води – це сучасна компанія з Вінниці, яка вже кілька років успішно реалізує всі проекти, пов’язані з будівництвом і проектуванням басейнів, фонтанів, накриттів і водойм. Ми можемо надати обладнання і технології для басейнів, необхідні для роботи кожного об’єкта. Інструменти і рішення, які ми використовуємо, є кращими з наявних на ринку. Великий досвід і група задоволених клієнтів дозволили нам зміцнити наші позиції в Україні як лідера серед компаній, що займаються проектуванням і будівництвом відкритих, закритих і комерційних басейнів. Ми постійно розширюємо свої знання і навички і набуваємо цінний досвід.

Які типи басейнів можна замовити в компанії Сад Води?

Басейни на задньому дворі

Басейни в домашньому саду – відмінна форма відпочинку в комфортній домашній обстановці з сім’єю і близькими. Доставка готового басейну і обмеження будівельних робіт до мінімуму роблять домашні басейни все більш популярними.

Шкільні басейни, басейни для дітей, для спортивної школи

Проект недорогого в будівництві і експлуатації басейну для базових уроків плавання школярів і молоді.

Басейни для готелів / гостьових будинків

Все більш поширеним стандартом в готелях є басейн. Клієнти шукають спосіб провести час в готелі, і басейн – це перевага, яке дозволяє залучити ще більшу групу клієнтів.

Закриті басейни

Інакше звані критими, вони істотно відрізняються від відкритих. Головна відмінність в тому, що в даному випадку ми маємо справу з іншою тематикою басейну і всіма вимогами, яким він повинен відповідати. Будівництво басейнів всередині будівель призводить до того, що вони трохи змінюють свою структуру. Повітря в залі відрізняється підвищеною вологістю, тому матеріали, що використовуються для його будівництва, повинні бути стійкі до цієї вологості.

Відкриті басейни

Басейн відкритого типу з розміщенням в саду – чудова забава. Зведення басейну за межами будинку дозволяє користуватися його принадами 2-4 місяці на рік. Він дешевше, ніж закритий басейн або басейн, який може знаходиться в будинку. Його будівельні та оздоблювальні матеріали повинні бути стабільними до низьких температур. Його будова передбачає безліч необхідних кроків і рішень, таких як: форма будови басейну, його розмір і основа раковини, фільтри і аксесуари, якими він повинен бути обладнаний. Х
Хоча все перераховане вище ні для кого не буде трудністю, підбір матеріалу для басейну – не такий простий. Можна замовити недорогу збірну конструкцію, а потім вкладати кошти в чашу при фактичному терміні її використання близько двох років. Другий можливістю є будівництво басейну, який вбудований в землю. Найбільш міцними і стійкими є басейни із залізобетону.

Бетонний басейн

Басейн з бетону, який армується парою шарів сітки, прикріпленої до грат зі стрижнів – одна з кращих можливостей. Раковина в цьому варіанті формується у вигляді опалубки іліформи з полістиролу, які необхідно надійно закріпити перед заливкою сумішшю з бетону. Басейн можна побудувати із залізобетонних, бетонних блоків. Щоб отримати водонепроникну конструкцію можна використовувати водостійкий бетон або гідроізоляцію басейну. Така конструкція буде самою надійної і нами рекомендованої.

Басейни зі сталевих конструкцій

Різноманітність форм готових сталевих басейнів (круглі, квадратні або овальні) і широкий діапазон розмірів дозволять їм вписатися практично в будь-який сад.
Його можна частково або повністю закопати в землю. Витрати, які виникнуть при зведенні готового рішення, не такі високі, як у випадку бетонних резервуарів індивідуальної, часто незвичайної форми.

Атракціони і аксесуари для басейнів

Коли ми думаємо про басейн, ми зазвичай думаємо тільки про плавання, і його обладнання в нашій уяві обмежена лише сходами. Це фундаментальна помилка, тому що, крім спортивного аспекту, басейн повинен бути місцем відпочинку і релаксації для всіх користувачів. Додаткове обладнання для басейнів, широко відоме як атракціони для басейнів, – це елемент, який урізноманітнює, збагатить і спонукає вас до використання. Ми завжди пропонуємо своїм клієнтам установку різних водних атракціонів, в тому числі інтерактивних. Завдяки цьому наш басейн може перетворитися в фантастичну ігровий майданчик для дітей і дорослих.

У нас є безліч рішень на вибір:

• Противоток
Безумовно, найпопулярніший атракціон басейну. Це масажний апарат з регулятором потоку води і повітря. Крім того, він використовується для плавання «на місці», що відмінно підходить для невеликих басейнів.
• Масаж зі стін
Водний масаж, заснований на правильному розташуванні форсунок.
• Гейзер
Повітряний масаж з дна басейну.
• масажна лава
Це поєднання повітряного масажу і водного масажу. Кількість форсунок, їх тип і потужність регулюються за бажанням користувача.
• Підігрів басейну
Комфортне використання басейну залежить від температури води всередині. Залежно від розташування басейну, будь то відкритий або закритий басейн, для нагріву води в басейні використовуються різні пристрої (тепловий насос, теплообмінник).
• Освітлення басейну
Освітлення забезпечує безпеку і задоволення для всіх людей під час плавання і пересування у води. Кількість встановлених джерел світла залежить від розміру і форми басейну. Важливо правильно підібрати кількість ламп і величину світлового потоку кожної лампи, щоб освітлення в басейні було досить яскравим.
Обслуживание бассейна

Також ми пропонуємо замовити послугу – обслуговування басейнів. Адже за кожним басейном потрібно доглядати. До найбільш важливим процедурам по обслуговуванню басейнів відносяться:

• Накриття для поверхні води спеціальним брезентом, що запобігає потраплянню листя, комах та інших забруднень,
• Циклічний збір забруднюючих речовин з поверхні води,
• Знищення мікроорганізмів, що ростуть у воді, за допомогою очищувальних засобів,
• Очищення води за допомогою пилососів і насосів,
• Миття дна басейну і його стінок.

Залишити відповідь