Новини

Будівництво басейнів під ключ і ціна їх щоб купити, компанією Сад Води Вінниця, проектування і обслуговування басейну в Україні

Басейн – це мрія кожного любителя поплавати і проводити час на природі, для підприємців це хороша можливість залучення більшої кількості клієнтів. Замовник, який бажає побудувати басейн хоче отримати комфортне, естетично приємне і безпроблемне рішення. Тому дуже важливо покладатися на кваліфікованих фахівців, якісні рішення і матеріали.

Протягом багатьох років ми співпрацюємо і з приватними, і з юридичними особами. Наш досвід показує, що саме постійне координування і контроль якості на кожному етапі будівництва басейну позитивно впливає на його безперебійну роботу.

Насамперед? – Комфорт клієнтів!

Співпраця з прямими постачальниками і виробниками дало нам можливість становлення доступних і конкурентоспроможних цін на будівництво басейну в Україні. Ми запропонуємо до замовлення найбільш вигідне рішення. У пропозиції компанії Сад Води багато типів басейнів. Найпопулярнішими з них є садові басейни та басейни для купання, а також професійні басейни для туристичних точок і оздоровчих комплексів, для занять спортом.

Скільки коштує замовити будівництво басейну в Україні?

Той факт, що немає нічого приємнішого купання в басейні у спекотні літні місяці, відомий всім тим, хто вирішив його викопати. Вони також знають, що ціна будівництва басейну залежить в першу чергу від його тіпа.Самимі дешевими будуть типові садові басейни: надувні, каркасні, але вони і найменш довговічні. З іншого боку, басейн з цегли і дерева – більш серйозні інвестиції. Але якщо вас цікавить інше компромісне рішення, наша компанія Сад Води в Вінниці, із задоволенням знайде його для вас.

Що ще входить у вартість споруди басейну?

Саме будівництво басейну – це ще не все, для його використання вам будуть потрібні додаткові аксесуари, такі як:

  • фільтри і насос для басейну,
  • дезінфікуючі препарати,
  • набір для ручного чищення басейну,
  • очищувач поверхневих вод,
  • якісний автоматичний пилосос для чищення дна і стінок.

Вищезазначені аксесуари – це додаткова вартість в кілька тисяч, в залежності від індивідуальних переваг і потреб. Частина витрат виникає до будівництва самого басейну, коли, наприклад, рівень грунтових вод дуже високий, що може привести до дренажу, а у вкрай несприятливих грунтових умовах – навіть часткова або повна заміна грунту під басейном. Вартість такого заходу серйозно збільшить вартість. Таким чином, може здатися, що витрати на розкопки басейну і його обладнання досить високі. Однак, пам’ятайте, що витрати на будівництво басейну, зазначені в запису, є приблизними і не для кожного обов’язковими. Варто замовити індивідуальний аналіз з проектування та збирання басейну вашої мрії.

Характеристики та вартість будівництва сталевих басейнів

Круглі сталеві басейни виготовляються з дуже якісної оцинкованої нержавіючої сталі, тому добре витримують негативні температури взимку. Завдяки гладкій поверхні резервуар можна очистити швидко і легко. Їх можна використовувати до 20 років, а термін служби самої фольги – до 12 років. Варто пам’ятати, що для установки басейну цього типу необхідно стійке міцну основу у вигляді залізобетонної плити днища.

Басейни з поліестеру

Також варто звернути увагу на басейни з поліестеру; їх простий і швидкий монтаж. Вони відрізняються дуже міцним профілем, а вартість їх будівництва коливається до декількох десятків тисяч. Раковини басейнів з поліестеру, які ми пропонуємо, виготовлені з поліестеру армованого скловолокном, і з композитних матеріалів найвищої якості; тому басейни такого типу підходять для будь-яких умов.

Приватні басейни

Залежно від майбутнього місця розташування – будь то будинок або садовий басейн – і від бюджету інвестора ми пропонуємо різні типи рішень. Основне рішення, яке необхідно прийняти перед початком інвестування, – це вибрати тип жолоби. Крім того, необхідно вказати, для яких цілей буде використовуватися водойму, наприклад, тільки для купання і розслаблення? Це визначить відповідну форму, глибину і розмір. Класичний варіант – побудувати басейн розміром 4 х 8 м і глибиною не більше 150 см. Таких параметрів цілком достатньо для сімейного відпочинку. Вони також дозволяють вам зберігати розумні витрати.

Ще один важливий елемент – вибір відповідної технології для новозбудованого резервуара. Все починається з підбору комплекту фільтрів з відповідними параметрами, системи опалення, освітлення та іншого обладнання (насоси для водних атракціонів, автоматична станція вимірювання і контролю дозування хімікатів для басейнів і т. Д.). В основі кожної нашої реалізації лежить гарантія того, що ваші очікування виправдаються. Можливості конфігурації безмежні.

Басейни в готелях

Кожен новий готель, який хоче конкурувати з кращими в галузі, повинен мати атракціон у вигляді басейну і СПА-зони. До недавнього часу це була територія ексклюзивних готелів, зараз це так званий «Стандарт» – альтернатива поганій погоді або місце для відновлення сил після активного відпочинку або важкого робочого дня.

Будівництво готельних басейнів ведеться з турботою про відпочинок та релаксації. Вони оснащені численними інтерактивними водними атракціонами, такими як струмені води, каскади, штори, тайфуни і т. Д Додатковою перевагою може стати зона SPA & amp; Wellness, оснащена джакузі і / або охолоджуючої ванній для сауни.

При створенні готельних басейнів ми орієнтуємося на інновації, щоб кожен наш наступний проект був кращим за попередній. Ми робимо ставку на професійну продукцію провідних європейських брендів і пропонуємо подальше обслуговування. У нас є багато новаторських ідей, які виділять вашу оздоровчу зону серед конкурентів.

Одним з основних напрямків нашої діяльності є модернізація та обслуговування басейнів, громадських, садових, закритих і фонтанів. Ми також надаємо консультації в області дизайну басейнів.

Наш досвід в індустрії басейнів дозволив нам досягти повного професіоналізму в наданні послуг. Ми використовуємо новітні та кращі рішення в техніці басейнів і фонтанів.

Наші фахівці з обслуговування – кваліфіковані фахівці з багаторічним практичним досвідом. Ми працюємо як з приватними клієнтами, так і з готельними і громадськими басейнами і аквапарками. Для нас немає нерозв’язною проблеми!

Залишити відповідь