Новини

Компанія Сад Води Вінниця – будівництво ставків і декоративних водойм під ключ в Україні, проектування, ремонт, обслуговування

Кожен з нас хотів би, щоб його сад не був одноманітним і нудним. Тому одне з наших пропозицій для різноманітності вашої ділянки – ввести водну стихію. Залежно від території, яку ми хочемо розвивати, це може бути фонтан або ставок – якщо у нас невелика територія, басейн, велика водойма – у разі більшої площі.

Про нас

Наша компанія Сад Води у Вінниці займається будівництвом і обслуговуванням ставків, басейнів, фонтанів, а також всіх інших водойм. Наші представники проведуть всі необхідні консультації, а потім приступлять до реалізації завдань з будівництва водоймищ, відповідно до ваших вимог і бажань за проектом.

Ставок можна визначити як штучно створена водойма, ізольований від гідрогеологічного середовища непроникним матеріалом, який включає рекреаційну частину, населений рослинами, які беруть участь в процесах самоочищення. Вся система також складається з безлічі пристроїв, як строго механічних, так і спеціально створених фільтрів, які використовуються для підтримки належного рівня якості води.

  • Готові конструкції ставків

Для підрядників і приватних осіб, які бажають побудувати власний плавальний басейн, ми підготували готові комплекти ставків. При комплектуванні готових комплектів ми керувалися ідеєю створення робочого і недорогого екологічного басейну.

  • Замовити спеціалізовані системи фільтрації

Ставок – надзвичайно складна екосистема. Там, де тварини і рослини знаходять своє оптимальне місце проживання, власники садів можуть розслабитися і насолодитися видом. Спостерігати за життям в ставку, пірнати і купатися – чудове заняття, але це можливо тільки тоді, коли в ньому чиста вода.

Отримання ідеально чистої води в плавальному ставку – це питання правильного будівництва зони регенерації, правильного вибору родовищ корисних копалин, технічних пристроїв і їх правильного застосування. У ставках для плавання без технологічно просунутих, механічних і біологічних фільтрів ніколи не буде кришталево чистої води з мінімальною кількістю осаду.

  • Проект ставка для купання

Будівництво цих водойм стає все більш популярним, але все ще мало компаній, що займаються професійним проектуванням і виконанням на національній арені. Щоб процес будівництва приніс бажані ефекти замовте проект зведення ставка у нас.

Замовити проектування ставка в Україні

Практично у всіх будівельних проектах етап проектування є найбільш важливим. Саме від нього залежить виконання роботи і кінцевий результат. Те ж саме і з плавальними ставками. Повний проект еко-басейну повинен детально описувати метод створення ставка і технологію, використовувану для цієї мети. Він також повинен включати вказівку на реалізацію конкретної системи фільтрації води і вибір відповідного матеріалу, що фільтрує для зони відпочинку.
Професійні проекти Вінницької компанії Сад Води супроводжуються малюнками, які показують топографію, форму резервуара і елементи, які в кінцевому підсумку стануть його оточенням. Щоб ландшафтний архітектор міг спроектувати ставок, йому необхідно надати:

  • Карту для проектування або геодезичний фон;
  • Власне бачення кінцевого результату ставка, бажаного зовнішнього вигляду водойми і його околиць;
  • Фотодокументація, фотографії місцевості, зроблені з різних ракурсів;
  • Професійне тестування води для наповнення ставка;
  • Геологічне вивчення грунту (результати щодо рівня грунтових вод і типу грунту).

Наступні етапи будівництва ставка

Ми готові побудувати прудразлічного призначення під замовлення: декоративний, на поле для гольфу, технічні та пожежні водойми і ставки для розведення риб.

Підбір місця розташування ставка

Вкрай важливо правильно вибрати місце для ставка. Погане розташування може викликати безліч проблем в майбутньому, з якими нам доведеться постійно боротися. Занадто близьке розташування до листяним деревам призведе до забруднення невеликого ставка опалим листям. Ідеальне вплив – 6 годин сонячного світла в день. Однак було б непогано частково затінити ставок влітку опівдні, щоб вода не перегрівалася.

Отже, перший етап будівництва – вибір відповідної ділянки. Водоймище потрібно розташовувати в такому місці, де він не буде піддаватися впливу сонячних променів більше декількох годин в день, щоб не створювати сприятливі умови для розвитку водоростей. Рекомендується, щоб поблизу не було дерев, які восени забруднювали б водойму своїм листям. Також рослини з сильними країнами не слід розміщувати в безпосередній близькості від водойми, через можливість пошкодити його дно.Затем за допомогою піску ми розмітили кордону водойми, викопаємо яму, мінімальна глибина якої повинна бути 80 см, щоб уникнути повного замерзання води у водоймі взимку Дуже важливе завдання – визначення розмірів фольги.Спочатку викладаємо захисний фліс, щоб уберегти плівку від пошкоджень корінням або камінням. Тільки після цього укладаємо фольгу. Вищезазначені матеріали ми намагаємося розміщувати в сонячні дні при більш високій температурі, щоб фольга краще адаптувалася до форми резервуара.

Ми надаємо можливість заміни фольги на готові ставки, які за своєю структурою мають розділені зони відповідної глибини води. Ще одна альтернатива при будівництві – використання декоративної плівки по краях, яка завдяки приклеєним до її поверхні дрібних камінцях приховає непривабливий вигляд плівки.

Наступний етап будівництва водойми- це установка декількох технічних пристроїв, які допомагають підтримувати воду в хорошому стані. Перше такий пристрій – помпа. Основним критерієм при виборі відповідного типу є його використання. Ми виберемо іншу модель для декоративних фонтанів, іншу – для каскадів, а іншу – для фонтанів, які повинні створювати ефектні зображення води. Ще один важливий елемент при виборі насоса – його технічні дані. Слід звернути увагу на розміри резервуара, максимальна кількість води, що подається в хвилину, або споживану мощность.Чтоби вода була чистою, варто встановити в ставку систему фільтрації, яка буде гарантувати, що наша вода завжди буде виглядати привабливо. Важливо, що чим більше рибок ви хочете в водоймі, тим ефективніше ми повинні встановити фільтр.

Після всіх перерахованих вище етапів Сад Води, Вінниця може зайнятися декоруванням та естетичним оформленням території ставка або водойми.

Переобладнання і ремонт водойм

У нашій пропозиції ви знайдете можливість ремонту і обслуговування ставків, які вже перебувають у вашому розпорядженні. Вам потрібна коригування або поглиблення існуючого водойми? Ми будемо раді зробити цю роботу! Крім того, ми очищаємо старі, занедбані ставки і штучні водойми, а також нові, які вимагають регулярного догляду та оновлення. Якщо вашій водоймі потрібно ремонт або обслуговування, ви можете звернутися до нас по допомогу!

Залишити відповідь