Новини

Що потрібно для правильного функціонування басейну? – Регулярне сервісне обслуговування і своєчасний ремонт басейнів в Україні – Вінниця та область, Київ, Одеса

Громадський басейн – популярне місце для відпочинку і релаксації. Питання гігієни і чистоти в цьому місці є надзвичайно важливим – це стосується здоров’я та комфорту людей, що користуються басейном. Нехтування цим елементом вплине на весь водний об’єкт, який перестане бути безпечним місцем.
Так само ситуація виглядає і в разі садового басейну – це вигідне вкладення, яке, з одного боку, збільшує вартість нерухомості, а з іншого – служить зоною відпочинку і дозволяє активно проводити вільний час. Однак наявність власного басейну передбачає додаткові зобов’язання, наприклад, турботу про чистоту води. Брудна, каламутна і зелена вода знизить візуальну цінність басейну і більше не буде прикрашати сад і приносити його користувачам задоволення.
У цій статті ми представимо деякі необхідні інструменти для підтримки чистоти басейну, розповімо якими методами можна очистити воду в басейні і чому в цьому питанні час від часу потрібно покладатися на професіоналів компанії Сад Води в Україні.

Фільтри, насоси та пилососи для чистоти басейну

Найпростіший механічний метод, який допоможе в боротьбі з сильними забрудненнями, – це регулярне використання сачків для басейну, завдяки яким ви можете збирати бруд з поверхні басейну, наприклад, опале листя. Цю проблему можна звести до мінімуму, закривши басейн накриттям після кожного використання. Килимки-накладки значно полегшують чищення басейну. Позбутися від забруднень з дна і стінок басейну можна за допомогою спеціальних пилососів. Вони підключені до водяного насосу та працюють за принципом потоку. Пам’ятайте, що в садових басейнах в резервуар повинно подаватися близько 5% прісної води в тиждень.
Насоси для басейнів – незамінний елемент будь-якої системи фільтрації. Вони видаляють забруднення, з якими сачки і щітки не впораються. Ефективний насос повинен відфільтрувати всю воду в басейні протягом 6-8 годин. Насоси для циркуляційних басейнів оснащені фільтрами попереднього очищення, що вловлюють забруднення, які можуть пошкодити насос, і зазвичай вбудовані в скіммер. Скіммер для басейну відповідає за подачу води до насоса і фільтра, і для того, щоб добре виконувати свої функції, він повинен бути адаптований до потоку насоса. Скіммер збільшує термін служби фільтра. Пам’ятайте, що фільтри необхідно регулярно чистити і не завжди вийде зробити це самостійно.

Басейн без хлору – чи можливо?


Механічні методи не повністю забезпечують задовільною рівень чистоти води в басейні. Також необхідно використовувати хімічні методи, тому що тільки вони знищують бактерії, мікроорганізми. Процеси очищення води дозволяють довести забруднену воду до необхідної чистоти. Один з них – дезінфекція, найпопулярніший і дешевий вид – хлорування. Зазвичай воду в садовому басейні хлорують за допомогою спеціальних таблеток або гранул, які розміщені в вільно плаваючі дозатори.

Але що, якщо турбує специфічний смак і запах хлору? Чи є інші способи хімічно очистити воду в судовому басейні? Так, басейн без хлору можна обробити озоном. Озонування – це процес окислення, при якому молекула озону розщеплюється на молекулярний кисень. Цей процес видаляє залізо, марганець і аміак; прискорює окислення органічних речовин; видаляє бактерії, віруси, цвіль і грибок; допомагає позбутися від неприємного запаху води і повертає їй природний колір. Очищення води в басейні активним киснем – відмінне рішення для людей, які страждають алергією на хлор. Також воду можна дезінфікувати за допомогою газорозрядних ламп, які випромінюють ультрафіолетове випромінювання. Обробка ультрафіолетом повинна поєднуватися з остаточної дезінфекцією хлором, проте ультрафіолет окисляє хлораміни, що викликають неприємний запах. Пам’ятайте, що за допомогою спеціальних заходів необхідно додатково підтримувати правильний pH води, який повинен бути близько 7,5.

Підтримка басейну в чистоті – завдання не з простих. Часто людині, яка не є фахівцем в цій галузі важко розпізнати поломку або будь-яке інше порушення функціонування системи басейну. Але якщо такі порушення і поломки стосуються чаші або системи фільтрації басейну, вони можуть погано відіб’ється як на здоров’я людей, що використовують басейн так на появу необхідності заміни недешевих деталей басейну.

Незалежно від розміру, кожен басейн потребує регулярного догляду та очищення, нюанси яких повністю відомі лише людям професійно розбирається в електронній, хімічній і технічну сторону експлуатації басейну. Крім того, віддавши басейн на сервісне обслуговування ви позбавите себе від безлічі клопоту, пов’язаних з цим, істотно заощадите свій час, а в довгостроковій перспективі зніміть з себе витрати на нове обладнання для басейну надалі неправильного обслуговування.

Сад Води – компанія в Києві, Вінниці та Львові, що займається будівництвом і технічним обслуговуванням басейнів, фонтанів і водойм.

  • Сад Води на ринку вже багато років, успішно обслуговуючи об’єкти, ми відповідаємо найвищим стандартам у цій діяльності.
  • Надаємо послуги з модернізації. Маючи технічні можливості, контролюючи установки, ми забезпечуємо постійний контроль за роботою басейну.
  • Наша робота полягає в турботі про всі компоненти, включених в роботу басейну, водойми, за що ми несемо відповідальність перед власником об’єкта.
  • Наш девіз – запобігати аваріям, а не видаляти їх наслідки. Це можливо при постійній співпраці, яке включає постійний сервісний нагляд за довіреними установками.
  • Грунтуючись на нашому досвіді, ми маємо в своєму розпорядженні широким спектром системних рішень, які дозволяють адаптувати роботу басейну до вимог інспекційних служб та власника.
  • У вашому розпорядженні мобільна оперативна і обслуговує бригада професіоналів.