Новини

Комплексне будівництво фонтанів, водоймищ, басейнів для готелів і приватних будинків в Україні, Вінниця та область, Одеса, Київ

Будівництво басейнів само по собі складна справа, що вимагає великих знань і, перш за все, досвіду. Готовий до експлуатації об’єкт повинен відповідати встановленим нормам і високим стандартам безпеки. У разі будівництва басейну в приміщенні, важлива не тільки відповідна конструкція, але і кінцевий візуальний ефект. Ми підходимо до виконуваних завдань з належною ретельністю і піклуємося про кінцевий зовнішній вигляд. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші послуги повністю відповідали смакам одержувача і його майбутніх користувачів.

У компанії Сад Води ми будуємо басейни для шкіл, реабілітаційних центрів і баз відпочинку, водних комплексів, СПА і т. Д. Будувати басейни, особливо складної форми, непросто, але наші знання і досвід дозволяють нам створювати як прості басейни, так і басейни різних форм, що ідеально підходять для різних типів аквапарків.

Наші співробітники мають багаторічний досвід будівництва приміщень для купання. Наш клієнт є для нас найважливішим, тому ми максимально дбаємо про його задоволенні. Завдяки надійній, професійної та кропіткій роботі у нас з’явився цілий ряд задоволених клієнтів. З місяця в місяць ми намагаємося розширювати наші послуги і комерційну пропозицію, щоб повністю адаптуватися до потреб сучасного ринку.

Для будівництва басейнів, фонтанів і водойм в Києві, Вінниці, Одесі ми використовуємо тільки якісні, міцні матеріали з відмінними механічними властивостями і міцною конструкцією. Крім того, цю сировину повністю безпечно для людей. Вибираючи нашу компанію, ви орієнтуєтеся в першу чергу на якість. Об’єкти, які ми вводимо в експлуатацію, повністю адаптовані до експлуатації на тривалий термін. Якщо вам потрібен надійний, сумлінний і акуратний підрядник, запрошуємо до співпраці з фахівцями компанії Сад Води. Гарантуємо задоволення виконаним нами приміщенням.

Щоб виправдати очікування наших клієнтів, ми розширили свій бізнес, включивши в нього будівництво накриттів для басейнів, продаж прикрас, устаткування для басейнів, продаж матеріалу для облицювання басейну, наприклад ПВХ лайнер для басейну, мозаїка. Що стосується мозаїки, вона використовується в основному там, де поверхня піддається впливу води: басейни, дитячі басейни, в парних, душових, ванних кімнатах і навіть на кухні. Скляну мозаїку можна укладати в місцях, де звичайна плитка непридатна, тобто на всіляких нерівностях, кривих і зламах. Завдяки своїм властивостям, таким як: довговічність, стійкість до шкідливих умов, постійному контакту з водою, фізичних і хімічних факторів, морозам і різких перепадів температур, мозаїка може використовуватися як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Саме мозаїка відмінно зарекомендувала себе при будівництві басейнів, тому в більшості приміщень вона стала основним оздоблювальним (декоративним) матеріалом.
В даний час в нашому асортименті багато видів скляної, кам’яної і керамічної мозаїки від різних компаній.

Процес будівництва басейнів – Київ, Одеса, Вінниця

Компанія Сад Води пропонує вам широкий спектр послуг при будівництві басейну, від етапу інвестиційного планування до постійного експлуатаційного обслуговування.

Обсяг пропозиції Сад Води:

  • ПЛАНУВАННЯ – консультуємо на етапі планування будівництва басейну і допомагаємо в підготовці проектів будівельно-монтажної галузі;
  • ЗДІЙСНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЇ – підбираємо відповідне обладнання для басейнової техніки з урахуванням індивідуальних потреб і побажань клієнта, продаємо і встановлюємо обладнання для басейну, запускаємо установку басейну і регулюємо параметри його роботи;
  • СЕРВІСНІ ПОСЛУГИ – ми обслуговуємо пристрої басейнів на постійній основі, пропонуємо постійні поставки хімікатів для очищення води, ми готуємо басейн і технічні споруди до зимової перерви і до літнього купального сезону.
  • ПРОДАЖ – консультуємо, підбираємо і продаємо обладнання для басейнів.

Наша компанія займається комплексним будівництвом басейнів і продажем будматеріалів і доповнюють елементів:

  • будівництво бетонних, каркасних, скловолоконних басейнів,
  • продаж будівельних матеріалів,
  • продаж обладнання, хімії та обробки для басейнів,
  • будівництво накриттів для басейнів (солярна плівка, Батутні накриття, ролетні накриття для басейнів, розсувні павільйони),
  • будівництво водойм, як декоративних, так і плавальних,
  • а також будівництво і продаж устаткування для фонтанів.

Ми працюємо з більш ніж десятком компаній в сфері будівництва басейнів. У нас працюють кілька бригад досвідчених співробітників, що спеціалізуються на будівельних і оздоблювальних роботах.

Ми робимо ставку на якість. Ми підходимо до своїх завдань з максимальною точністю. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші об’єкти повністю відповідали очікуванням наших клієнтів і високим стандартам якості і безпеки їх майбутніх користувачів.

Якісні матеріали. Для будівництва басейнів і прилеглих приміщень ми використовуємо тільки якісні і дуже міцні матеріали з найкращими механічними параметрами. Крім того, цю сировину повністю безпечно для користувачів протягом багатьох років.

Стандарт обробки. Завдяки своїм властивостям і широкому спектру застосування мозаїка, ПВХ лайнер для басейну і копінговий камінь стали основними оздоблювальними і декоративними матеріалами в більшості приміщень, виконаних компанією Сад Води.

Стандарт безпеки. Будівництво басейну – справа складна, потребує чималих знань і досвіду. Готовий до експлуатації об’єкт повинен відповідати встановленим нормам і стандартам безпеки. У разі басейнів важливий не тільки відповідний дизайн, а й кінцевий візуальний ефект.

Зв’яжіться з нами, якщо ви хочете дізнатися, який саме басейн підійде вам найкраще і яка загальна вартість таких інвестицій. Безкоштовні консультації з будівництва басейнів – звертайтеся!