Новини

Сад Води – виробник басейнів, басейнів сегмента люкс, аксесуарів для басейну в Україні – Вінниця та область, Київ, Одеса

Басейн в саду більше не є американською мрією. Будівництво власного басейну не так дорого, як кілька років тому. Але, які є типи басейнів і які витрати необхідні для реалізації проекту? Все дійсно залежить від типу і розміру басейну – це ключовий фактор, від якого залежать всі витрати. Варто пам’ятати, що вартість будівництва стаціонарного басейну оцінюється в 60-70%, решта – його зміст.

Який басейн вибрати?

В першу чергу варто ознайомитися з усіма типами басейнів і підігнати їх під свої фінансові та часові можливості. Тут також важливе питання прихильності. За стаціонарним басейном потрібен час, щоб доглядати за ним і підтримувати його в належному стані до наступного сезону. Варто довіряти спеціалізованим компаніям, які займаються обслуговуванням басейнів, Київ, Вінниця. Ви також можете вибрати переносні басейни – однак це сезонне рішення.
Переносні басейни налаштовуються на один сезон, але іноді їх термін придатності набагато коротше. Вони вимагають набагато менше уваги і зусиль (особливо найпростіші басейни для дітей, в яких воду можна міняти навіть кожен день, без будь-яких заходів) і обходяться дешевше. Будівництво стаціонарного басейну – це продумане рішення на довгі роки, а їх обслуговування вимагає часу і грошей. Ціни набагато вище в порівнянні з сезонними басейнами, але комфорт незрівнянно великий.

На що звертати увагу при виборі конкретної компанії з будівництва басейнів?

Професійна компанія Сад Води реалізує кожен проект індивідуально, повністю адаптуючись до потреб клієнта. Не менш важливим є обсяг послуг – крім самого будівництва, слід пам’ятати, що дуже важливий і рівень сервісу. Ми завжди точно дамо знати, що входить в обсяг послуг і які є додаткові опції. Вибираючи басейн на довгі роки, варто скористатися послугами компанії Сад Води, так як ми є фахівцем у своїй галузі. Це гарантує, що всі важливі елементи (належний стан, гігієна, безпека) будуть враховані при конструкції резервуару.

Витрати на будівництво та обслуговування басейну

Через великого асортименту типів і розмірів басейнів складно вказати конкретну ціну або навіть ціновий діапазон. Вартість плавального басейну може збільшуватися залежно від місцевості (найбільш поширена проблема – високі ґрунтові води). Орієнтовну вартість будівництва басейну найнадійніше буде оцінити з фахівцем, враховуючи всі чинники в даній місцевості.

Що ще варто пам’ятати?

Як ви розумієте, для використання басейну недостатньо просто його побудувати. З метою підтримки гігієни та порядку необхідний регулярний догляд. Це можна доручити професіоналам компанії Сад Води, або ви можете зробити це самостійно. Навіть при виборі другого варіанту варто час від часу звертатися до професійну компанію, яка буде чистити резервуар.
У разі будівництва стаціонарного басейну і установки стелажного басейну варто мати вдома кілька продуктів і пристроїв, які дозволять вам чистити резервуари самостійно. Які продукти потрібні для правильного догляду за басейном?

  • Пилосос для басейнів – корисний для великих об’єктів, не потрібен для переносних басейнів;
  • Літній і зимовий накриття – варто переконатися, що розмір підходящий – це важливо для догляду;
  • Набір хімії для басейну – забезпечить гігієну і чистоту води;
  • Аксесуари для басейну: термометр, дозатор хімії для басейну, pH-метр і інше.

Чому варто скористатися послугами фахівців з будівництва басейну?

Компанія Сад Води, що професійно займається будівництвом водойм в Києві, Вінниці, Одесі, має великий досвід в цій темі. Завдяки досвіду можна уникнути багатьох помилок при будівництві і подальшому обслуговуванні резервуарів. Кращим варто довіряти, особливо якщо мова йде про гігієну і зручність використання.
Якщо ви хочете створити свій власний садовий басейн, компанія Сад Води у вашому розпорядженні. Завдяки нам ви створите свій водний світ і виберете різні аксесуари для садових басейнів, а головне, здійсніть свої мрії в реальність! У техніці споруди басейну для купання для нас не залишилося секретів – ми будемо раді допомогти вам втілити в життя найвишуканіші ідеї, пов’язані з дизайном басейну і його будівництвом.

Сфера нашої діяльності включає виробництво розкішних басейнів з бетону, каркасних басейнів, скловолоконних (і багатьох інших технологій) і аксесуарів для басейнів, а також продаж повного обладнання для басейнів як для громадських, так і для приватних об’єктів. Наші послуги включають проектування і будівництво домашніх і готельних басейнів. Виробництво і будівництво басейнів засноване на попередньому пріслушіваніі до очікувань клієнтів. Як професійні виробники садових басейнів, ми робимо все можливе, щоб задовольнити наших клієнтів.

Ми також встановлюємо і будуємо водні атракціони, такі як фонтани і водні майданчики.

Якщо у вас виникнуть питання з приводу наданих нами послуг (проектування і розміщення замовлення на розкішний басейн), запрошуємо вас зв’язатися з нами ми з радістю на них відповімо. Ми, не тільки допоможемо створити басейн на замовлення, але перш за все проконсультуємо по підготовленого проекту і проконсультуємо з оснащення басейнів та інших водних атракціонів, як в домашніх, так і в готельних зонах. Наші фахівці детально пояснять витрати на проектування, виготовлення, будівництво і підбір відповідного обладнання.

Не чекайте і переконайтеся самі, що вам варто нам довіряти!