Новини

Садовий фонтан: види, механізм роботи та установка фонтану в Україні, Вінниця та область, Київ, Одеса – компанія Сад Води

Це обов’язково буде елементом, який кинеться в очі і додасть особливий характер нашого саду. Як вибрати фонтан? Який механізм для цього знадобиться і на що звертати увагу при його виборі? На ці питання ми відповімо в цій статті і постараємося показати вам можливості пристрою фонтану в вашому саду.

Важливі параметри, механізми, функції та типи садових фонтанів

Фонтан в саду можна підключити до автономного насосу, тоді необхідно використовувати резервуар, який встановлюють в самому низу водойми. Варто зазначити, що вода, що проходить через форсунки фонтану, повинна бути повністю очищена від твердих частинок, тому в більшості випадків фонтанні комплекти оснащені відповідними фільтрами, розміщеними разом з насосом в одному корпусі.

Виробники насосних агрегатів стежать за тим, щоб корпусу фільтрів для фонтанів були якомога менше, адже тільки тоді їх можна заховати в навколишньої рослинності. Форма струменя води, що викидається фонтаном, залежить від типу використовуваного сопла. Найчастіше використовуються розеткові, гейзерні, триступінчаті і каскадні форсунки. Дуже ефективні фонтани з обертовими насадками і водним мелірування – білим або кольоровим.

Щоб фонтан взагалі функціонував, необхідно використовувати відповідну помпу. У компанії Сад Води є пристрої з різною ємністю і різною висотою водяного стовпа. Тому є можливість підібрати фонтан під індивідуальні потреби клієнтів. Сучасні насоси споживають мало енергії і тому енергоефективні.

Якщо у нас в саду є глибокий ставок або природний змулений ставок, розмістити насос на самому дні практично неможливо. У такій ситуації краще всього вибрати плавучий фонтан, він набирає воду з поверхні ставка або водойми. Поверхня фільтра дозволяє відносно ефективно очищати невеликі водойми.

Якщо ми хочемо додати чарівності нашого фонтану, ми можемо використовувати так званий Туманоутворювач, тобто ультразвуковий пристрій, наконечник якого знаходиться під водою. Генератор туману створює особливий туман, який поширюється по поверхні води, створюючи приголомшливий ефект.

Є різні види садових фонтанів. Це художні фонтани, які мають форму водних скульптур, які можуть замінити традиційні фонтани з бетону, каменю або фонтани, насадки для насосів, які широко доступні. Їх також можна використовувати в приміщенні. Також популярні керамічні садові фонтани з натурального каменю. Можна виділити наступні види фонтанів, установкою яких ми в компанії Сад Води безпосередньо займаємося:

  • Плавучі фонтани – не обов’язково будувати спеціальний басейн для фонтану якщо на вашій ділянці є ставок або водоймище. Можна використовувати вже існуючий резервуар. Потім використовується своєрідний фонтан, який буде плавати на поверхні ставка. Тоді він працює аналогічно аератори, аеріруя водойми.
  • Фонтани з анімацією – тут часто використовуються насадки, які рухають воду більш-менш подібно рухомому м’ячу для настільного тенісу. Фонтан може викинути одну порцію води, яка потім вибухне, обприскуючи глядачів легким туманом роси. Цей тип фонтану може змінювати свій зовнішній вигляд, і це досягається за рахунок зміни висоти водяного стовпа, що викидається фонтаном, зміни освітлення і використання декількох форсунок, які можуть змінювати висоту водяного струменя протягом заздалегідь визначеного періоду часу.
  • Музичні фонтани – вони трохи відрізняються від анімованих фонтанів, а різниця в тому, що викид струменя води змінюється в ритмі музики. У цьому типі фонтану використовуються лазери і принципи для створення тривимірних зображень, схожих на голограми. Для створення музичного фонтану зазвичай залучаються досвідчені хореографи, які проектують і програмують руху форсунок для окремих музичних творів. Щоб мати такий фонтан, нам необхідно спеціальне комп’ютерне програмне забезпечення, яке дозволяє фонтану самостійно реагувати на низькі і високі звуки. Кожна форсунка або група форсунок мають власний насос з регульованою швидкістю викиду водяного струменя.
  • Фонтан для купання – призначений для охолодження в ньому. Він оснащений спеціальними нековзними поверхнями, щоб кожен міг спокійно скупатися в спекотну літню спеку. Останнім часом в моді спеціально побудовані фонтани для розваги. Вони дуже дрібні і тому не представляють ніякої небезпеки. Вони контролюються, запускаються датчиком для роботи протягом певного періоду часу. Вода в таких фонтанах зазвичай прісна або фільтрована, що відповідає точно таким же гігієнічним вимогам, як і вода в громадських плавальних басейнах.

Садові фонтани дарують ніжний гул, чудовий вид і зволоження повітря. Візуальні ефекти можуть бути чудовими, якщо фонтан ретельно підібраний, щоб відповідати ставку або зовнішнім виглядом саду. Треба сказати, що при виборі фонтану потрібно правильно підібрати насос, фільтри і насадки. Тому ми рекомендуємо замовити установку фонтану у професіоналів компанії Сад Води.

Установка фонтана в сад – це установка пристрою, що має безліч переваг. Компанія Сад Води в Вінниці, Києві та Одесі пропонує вам свої послуги з будівництва, встановлення, обслуговування фонтанних комплектів та продажу обладнання для фонтанів.