Новини

Проектування і будівництво басейнів в Україні, Вінниці і області, Києві, Одесі, під ключ на будь-якій ділянці

Все тому, що зараз доступні різні його конструкції. Володіння резиденцією з басейном приносить багато користі її жителям. Басейн вдома дозволяє цікаво провести час з близькими і друзями. Басейн пропонує безліч можливостей для того, щоб активно провести час, розслабитися в спекотні літні дні в приємній прохолодній воді і зайнятися водними видами спорту. Басейн може бути оформлений по-різному, він може розташовуватися в підвалі будівлі, на плоскому даху, в спеціально спроектованій прибудові будинку або безпосередньо поруч з будівлею. Басейн в саду – прекрасна можливість розслабитися і викупатися на свіжому повітрі. Однак слід враховувати, що літній сезон в нашій кліматичній зоні триває близько 3 місяців. Його можна продовжити на якийсь час, якщо встановити над басейном накидку і додати систему підігріву води. Це слід враховувати при виборі місця розташування басейну. З компанією Сад Води ви самі можете вибрати розташування свого басейну.

  • Басейн на даху будинку, вілли


Басейни чудово виглядають на дахах дорогих готелів. Ви мріяли про такий басейні на даху вашого будинку? Ми можемо здійснити цю мрію. Дизайнери звикли, що басейн повинен знаходитися в центрі будинку або на ділянці, а не на даху. Однак давайте відійдемо від цього стереотипу. Басейн на даху – ідеальне рішення для невеликих ділянок землі, в кінці кінців, якщо для його будівництва недостатньо місця, чому б не побудувати його на даху власного будинку? Басейн в домашніх умовах, а особливо на верхньому поверсі або плоскому даху – досить складна споруда, яка потребує технічно грамотного підходу не тільки до його спорудження, а й до пристрою сантехнічного обладнання.

  • Басейн в саду


Мати басейн в саду, навіть невеликий – відмінне рішення для літньої спеки. Коли температура на вулиці сягає плюс 30 ° C, ми всі шукаємо спосіб охолодитися не тільки прохолодними напоями та морозивом. Грамотне озеленення біля басейну додасть вашому будинку ще більше чарівності. Воно перетворить простір навколо себе в справжній рай на землі. Цей варіант багато хто вважає найбільш гідною кандидатурою, так як він не вимагає будівельних робіт зі зведення будівлі.

  • Басейн в підвалі


Басейн, розташований в підвалі, найдорожчий в будівництві, але він коштує своїх грошей.

  • Басейн прибудований до будинку

Перевага прибудови до будівлі басейну – їх використання цілий рік. Форма критого басейну багато в чому визначається формою і розмірами будинку.

Сучасний дизайн будинку з басейном – це не тільки сам басейн, а цілий комплекс кімнат і пристроїв, розташованих в безпосередній близькості від самого басейну. Наші дизайнери можуть спроектувати водойму, фонтан, басейн і всі необхідні технічні системи для комфортного використання басейну.

Переваги співпраці з нами

Гарантія:


Гарантія поширюється на всі роботи, пов’язані з будівництвом басейну під ключ.

Контроль будівництва:


Повний контроль робіт з будівництва басейну.

Досвід:


Наш досвід роботи в сфері басейнів становить понад 10 років. Виконуємо різні проекти, пов’язані з будівництвом і обладнанням басейнів. Ми проектуємо і будуємо басейни під ключ – приватні басейни – закриті і садові. Ми також проектуємо і будуємо громадські басейни в готелях і санаторіях. Ми гарантуємо високу якість послуг в області проектування і будівництва басейнової техніки.

Широкий обсяг послуг:

  • Будівництво басейну – Київ

Будівництво басейну – складний процес, який об’єднує передові знання з різних галузей – сантехніки, електроустановок, автоматизації, опалення, вентиляції. Надзвичайно важливою є участь компанії, що займається басейнами, на першому етапі проектування нового басейну. Багато практичні коментарі, зроблені підрядником, можуть привести до зниження витрат на будівництво басейну в майбутньому.

Ми виготовляємо басейни за наступними технологіями:

Залізобетонні басейни – з водонепроникного залізобетону – за індивідуальним проектом, тому немає обмежень за формою, глибині і функціональності. Внутрішня частина раковини може бути облицьована армованої фольгою в широкому діапазоні кольорів або керамічними матеріалами, такими як плитка або мозаїка для басейнів.
Сталеві басейни – готові металоконструкції, облицювання фольгованої вставкою.
Басейни з поліестеру – готові басейни з широким вибором розмірів і форм.
Дерев’яні басейни.

Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально і даємо поради на кожному етапі. Ми продаємо хімію для басейнів, то є всі засоби для очищення, обробки та дезинфекції води. Ми використовуємо тільки найякісніші матеріали і обладнання від відомих європейських виробників.

Ми активно підтримуємо замовника з самого початку роботи над проектом басейну і всієї території басейну. Завдяки нашому досвіду ми можемо запропонувати безліч сучасних рішень від кращих європейських виробників.

Ми будуємо басейни в основному в Києві, Одесі, Вінниці та області, але не обмежуємо свою діяльність тільки цими районами.

  • Ремонт басейну

Наш досвід роботи в сфері басейнів становить понад 10 років. Ми виконуємо проекти, пов’язані з ремонтом і оновленням існуючих басейнів. Заміна плівки басейну, модернізація автоматики басейну, дооснащення систем дозування. Ми гарантуємо високу якість послуг в області проектування і будівництва басейнової техніки.

  • Сервісні послуги для басейну – Вінниця

У компанії Сад Води ми надаємо послуги, пов’язані з обслуговуванням басейнів. Це можуть бути регулярні дії, що виконуються відповідно до встановленого порядку, або періодичні дії, такі як очищення басейну або підготовка басейну до зими.

Напишіть нам, який басейн вам потрібен або заповніть форму, і ми підготуємо пропозицію по будівництву вашого басейну. Більш детальну інформацію про будівництво та проектах можна отримати, зв’язавшись з нами по телефону.