Новини

Головна прикраса саду – фонтан. Проектування та будівництво фонтанів в Україні, Вінниці, Києві та Одесі

Плануючи приватну зону відпочинку в саду, варто включити до дизайну облаштування садовий фонтан. Його шум заспокоює, а легкий вітерець дарує приємну прохолоду.

Будівництво фонтану в компанії Сад Води

Наші проекти в Україні включають не лише басейни та інші купальні споруди, а й фонтани. Їх створення, хоч і складне з погляду концепції та реалізації, але це одне з наших улюблених завдань. До наших послуг входить будівництво фонтану для саду, Київ або міський фонтан, Одеса, а також встановлення фонтану з басейном. Серед цікавих проектів такого типу є водні ігрові майданчики.

Ми надаємо комплексні послуги – від проектування до встановлення садового фонтану, Вінниця. Допомагаємо у виборі освітлення, матеріалів та технологій – включаючи фільтрацію та очищення води. У разі об’єктів з басейном та водними майданчиками ми додатково спираємося на функціональність об’єкта, визначаючи місця для встановлення фонтанів, аксесуарів та аксесуарів для басейну.

Є багато способів збудувати садовий фонтан, Київ. Для його будівництва можна використовувати бетонні збірні конструкції, за допомогою яких ми створимо його опалубку та стіну. З розташованого в ньому носика вода стікатиме в чашу фонтану. Тут ми можемо використати своєрідний паркан або стіну із бетонних блоків. Вони витримані в модних відтінках сірого – графітового та сталевого кольорів, завдяки чому чудово виглядають практично в будь-якому оформленні.

Будівництво фонтану, Вінниця слід розпочинати з вибору правильного місця та контурів на місцевості. Найпростіше рішення – створити прямокутну або квадратну огорожу чаші фонтану. Прийнявши остаточне рішення про форму фонтану, ми починаємо зведення. Наважуючись збудувати садовий фонтан, варто пам’ятати ще кілька речей. У кожному рішенні також важливо передбачити елементи для води, що фільтрують, оскільки це надзвичайно важливо у разі замкнутих фонтанів. Також важливо забезпечити фонтан трубами для подачі води у разі її нестачі та клапаном, за допомогою якого можна буде злити з нього воду на зимовий період.

Повний набір окремих елементів системи дозволяє повністю обладнати кожний фонтан. Від найпростіших, тобто насосів з форсункою, до складніших з декількома насосами, освітленням, інверторами та попередньо встановленою програмою, до водних органів, де потоки води «танцюють» у ритмі музики.

В рамках нашої діяльності ми вже виготовили безліч фонтанів та водних установок у різних технологіях та формах. Кожен із фонтанів – це індивідуальний проект, який відповідає на очікування замовника.

Під час будівництва фонтанів в Одесі ми використовуємо доступні технології, які дозволяють отримати найкращий візуальний ефект (гра води та світла) та звук, дозволяючи фонтану працювати у ритмі музики. Пропонуємо підлогові фонтани, фонтани з критою чашею та фонтани з відкритим водяним дзеркалом. Крім того, ми використовуємо форсунки всіх типів та розмірів.

Досвідчений підрядник для будівництва басейнів, фонтанів в Україні – компанія Сад Води.

Серед наших проектів ви знайдете СПА проекти – громадські та приватні басейни, а також садові фонтани та водні майданчики. Разом із замовником ми розробляємо концепцію функціональності та технології, що використовуються в проекті. Ми реалізуємо як комплексні проекти фонтанів, басейнів для готелів, так і оздоровчі зони та басейни для них. Для індивідуальних клієнтів ми пропонуємо дизайн садових фонтанів та приватних басейнів.

Приклади наших проектів для готелів з басейном та велнес-послугами можна знайти у галереї. Ми з ретельністю виконуємо проекти для басейнів в саду і басейнів в готелях. Незалежно від того, чи цікавлять вас проекти домашніх, садових чи комерційних басейнів – концепцію функціональності ми завжди розробляємо разом із клієнтом.

Приватні басейни – Проектування та реалізація

Крім СПА та велнес-центрів, ми також проектуємо домашні басейни, а також громадські басейни. Серед наших проектів ви знайдете дизайн басейну з цегли, бетону та сталі. У нас є готові проекти басейнів, які ми адаптуємо до ваших вимог і технічних умов.

Водні майданчики, установки, фонтани – Проектування та реалізація водних установок в Україні

Серед об’єктів та атракціонів, які ми реалізуємо, є водні ігрові майданчики у вигляді фонтану. Створювати такі об’єкти – чисте задоволення. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб дизайн садового фонтану був не лише естетичним, а й функціональним. У своїх проектах ми використовуємо практичні душі, складні форми та багато іншого.

Багаторічний досвід та кваліфікований персонал, професійні консультації та пунктуальність визначають відмінну якість наших послуг та задоволеність Інвестора. Ми орієнтуємося на сучасні технології, інноваційні рішення, високоякісні матеріали, бездоганну якість виготовлення та насамперед на індивідуальні уподобання одержувача.

Скориставшись пропозицією нашої компанії, ви отримуєте дизайн з розрахунком вартості, комп’ютерну візуалізацію готового фонтану, доставку комплектуючих на будівельний майданчик та професійне складання. Короткі терміни виконання замовлення, гарантія та повний сервіс – це ті переваги, які дозволили нам побудувати фонтани у престижних громадських приміщеннях та десятки фонтанів у приватних будинках та резиденціях.

При цьому ми забезпечуємо комплексне супроводження процесу проектування від монтажних робіт до технологічного запуску. Повний спектр будівельних та гідроізоляційних робіт, навчання експлуатаційних служб та широкий спектр сервісних послуг є додатковою перевагою діяльності нашої компанії. Ми працюємо з компетентними архітекторами та дизайнерами інтер’єрів, що створюють проекти з урахуванням сучасних тенденцій. В результаті замовник отримує продукцію високої якості за конкурентними цінами.