Новини

Дизайн та будівництво басейнів під ключ – наша спеціальність! Компанія Сад Води, Україна, Вінниця, Київ та Одеса

Ви любите відпочивати біля води, але через вартість такої подорожі не можете дозволити собі часті поїздки на озеро чи море? Будівництво водоймища або критого басейну може вирішити ваші проблеми. Басейн – чудовий атракціон, який дозволить вам розслабитися після важкого робочого дня, привести себе у форму, відновити сили та відчути полегшення під час літньої спеки.

Будівництво басейну – справа непроста. Тому варто довірити це завдання професіоналам. Ми досвідчений будівельник басейнів та водойм, який може похвалитися безліччю впроваджень у цій галузі.

Залежно від місця інвестування та призначення будівництво чи монтаж плавального басейну приносить багато переваг. Однак не обов’язково відразу будувати басейн – якщо все, що вам потрібно, – це ставок або штучна водойма. Завдяки цьому рішенню ви отримаєте доступ до фантастичної форми розслаблення після важкого дня. Завдяки будівництву власного басейну чи водоймища в саду літня спека більше нікого не потурбує. У свою чергу органи місцевого самоврядування, профінансувавши басейн або обладнавши його водними атракціонами, нададуть своїм мешканцям можливість активного відпочинку в комфортних умовах протягом усього року. Такий почин, безумовно, піднімає престиж центру, що приносить багато вимірних прибутків. Коротше кажучи, вкладення в басейн окупаються для всіх, оскільки покращують якість життя і роблять його більш цікавим.

У компанії Сад Води ми займаємося проектуванням, повним оснащенням, ремонтом, обслуговуванням та будівництвом басейнів, фонтанів, Київ водойм у різних технологіях. Власна транспортна та технічна база, компетентна та досвідчена монтажна бригада та використання тільки високоякісних комплектуючих тільки від найкращих постачальників дозволяють нам задовольнити уподобання та переваги всіх підрядників. Приймаючи рішення про басейн у саду, давайте спочатку розглянемо, які фінансові ресурси ви маєте в своєму розпорядженні. Розмір, форма та глибина басейну залежатимуть від ваших можливостей. Якщо вам потрібна професійна консультація, рада з незалежно реалізованого проекту, будь ласка, також зв’яжіться з нами.

Починаючи будівництво басейну, це важливо знати:

  • Інвестиційні витрати


Вартість будівництва басейну Одеса залежить від типу використовуваної технології, розміру басейну та його форми. Загалом басейни складнішої форми коштують дорожче. Крім вартості басейну, в ціну зазвичай входить базове обладнання, тобто фільтр, насос, скіммер – тобто всмоктуючий пристрій, який дозволяє воді стікати з басейну у фільтр – і форсунки, які дозволяють воді стікати назад у басейн. Додаткові витрати на будівництво басейну можуть включати сходи з нержавіючої сталі, світлодіодне освітлення, підігрів води, атракціони для басейну та декоративний крайовий камінь.

  • Розмір та форма басейну


Для рекреаційної сімейної водойми розміру чаші 4м х 8м цілком достатньо, форма практично не має значення. Басейн більшого розміру зручніший, але переваги більшого пулу не завжди компенсують збільшення вартості. Якщо ми хочемо поплавати в басейні, його форма має бути максимально простою – з контуром витягнутого прямокутника. Його ширина залежатиме від кількості людей, які плавають одночасно. Плавальний пояс для однієї людини має бути шириною приблизно 250 см.

  • Кришталево чиста вода


Найважливішим елементом обладнання для басейну, водоймища, ставка є комплект для фільтрації води. В даний час найчастіше встановлюють пісочні фільтри та сучасні компактні пристрої. Для чищення стін та дна басейну варто обзавестися щітками або пилососом. На ринку також є роботи-пилососи, які незалежно переміщаються дном і стінками басейну. Пам’ятайте, що для того, щоб вода в басейні залишалася кришталево чистою, її потрібно не тільки механічно фільтрувати, а й піддавати хімічній обробці.

Також потрібно вибрати скіммер та помпу. Правильне функціонування басейну також включає відповідну систему кондиціювання повітря, яка забезпечує оптимальну температуру та вологість повітря, якщо ви хочете збудувати басейн у приміщенні. Покладена у підлогу смуга, з якої виходить тепле повітря, ефективно захистить вікна від випаровування. Тепло, що випромінюється, забезпечує ефективний повітрообмін у приміщенні і означає, що вам не потрібно встановлювати додаткові підлоги з підігрівом. Ви також можете додати атракціони до вартості будівництва домашнього басейну. Ви можете вибирати з різних рішень, у тому числі: гірки, генератор хвиль, водні каскади або масажні форсунки. Завдяки їм бути у воді завжди буде дуже весело. Дуже важливо виділити ще один момент. Якщо ви хочете знизити вартість вкладення, не заощаджуйте на професіоналах. Краще заплатити більше професіоналам, аніж потім виправляти помилки менш досвідчених команд. Багато хто вже болісно про це дізнався.

  • Навіси, накриття для басейну


Хороше рішення – накрити басейн – таким чином купальний сезон триватиме до двох-трьох місяців. Покриття захищає від забруднення, що знижує витрату хімікатів, електроенергії та частоту чищення басейну. Воно також запобігає випадковим падінням у воду, забезпечуючи безпеку дітей та свійських тварин. Це також впливає на підтримання та підвищення температури води у басейні.

  • Хороша локалізація


При виборі місця враховуйте віддаленість від будинку та паркану, сонячне світло, напрям вітру та околиці. Басейн повинен розташовуватися поруч із житловим будинком, для зручності користувачів, безпеки дітей та зниження витрат на електроенергію та водопровід.

  • Глибина басейну


Глибина 110-150 см є достатньою для оздоровчого купання.

Не треба нікого переконувати у перевагах басейну в домашніх умовах. Більшість із нас хотіли б його мати, але зазвичай зупиняємось на мріях, заздалегідь припускаючи, що басейн – це розкіш, яку можуть собі дозволити лише небагато. Виявляється, таке мислення не зовсім вірне. Вартість будівництва домашнього басейну та подальшої експлуатації не повинна бути дуже високою. Перш ніж ви вирішите вибрати конкретний тип басейну, поговоріть з нашими фахівцями, які мають досвід будівництва басейнів у домашніх умовах.

Сад Води дбає про задоволення наших клієнтів!

Тому при виконанні замовлення ми консультуємо, представляємо переваги та недоліки тієї чи іншої концепції, а також розраховуємо витрати на її реалізацію.
Створюємо його комп’ютерну візуалізацію. Все це для того, щоб покупець міг зробити правильний та оптимальний для себе вибір.