Новини

Проектування та будівництво басейнів та фонтанів – Україна. Компанія Сад Води, Вінниця, Київ та Одеса

Ми надаємо комплексну проектну розробку в галузі технології будівництва басейнів та фонтанів. Послуги, що надаються нашою компанією, включають:

 • Будівельні проекти;
 • Виконавчі роботи;
 • Відомості обсягів робіт та кошторису витрат;
 • Технічні умови на виконання та приймання робіт;
 • Керівні засади для галузей;
 • Технічні консультації щодо вибору пристроїв та установок;
 • Інвентаризація існуючих водоочисних споруд басейнів та фонтанів;
 • Звіряння проекту з фахівцем із санітарно-гігієнічних питань;
 • Готуємо проекти з будівництва басейнів та фонтанів як для приватних клієнтів, так і для державних підприємств.

Дизайн фонтанної установки, басейну у Києві, Вінниці, Одесі

Перед тим, як розпочати проектування фонтану, необхідно бачення архітектора, тобто. ескіз, у якому чітко прописано остаточний вигляд фонтану.
Основна мета – надати струменю води певної форми. Ця мета визначає застосування конкретних дизайнерських рішень. Раковини для фонтанів зазвичай роблять із бетону, рідше із пластику або нержавіючої сталі.
Після попередньої домовленості, вибору форсунок та освітлення, узгодження розташування машинного приміщення можна переходити до оцінки конкретного фонтану. Зміни висоти зображення води, відстані від машинного відділення до фонтану та системи припливу та збору води безпосередньо впливають на остаточну інвестиційну вартість (наприклад, поперечний переріз та довжина труб, гідравлічний опір, енергоспоживання, автоматика).
Однак слід пам’ятати, що кожен фонтан розробляється індивідуально та потребує певного підбору окремих компонентів.

Підбір матеріалу для будівництва фонтану, Вінниця

Після вибору підходящої насадки слід підбирати насос для неї. Найпростіше рішення – це занурювальний насос.

Синхронізація

Але найголовніше – це взаємне припасування окремих компонентів один до одного. Незалежно від вибраних технологій, важливим моментом є також правильний вибір фільтрів та початкових сіток, які затримують великі забруднення (листя, сміття тощо), які можуть потрапити в насоси і, таким чином, призвести до їх незворотного пошкодження. Гарантія не поширюється на ці ушкодження.

Родзинка

Всі інші елементи фонтану мають виключно декоративний характер, вони полегшують його експлуатацію, обслуговування та служать для автоматизації певних процесів (наприклад, фільтрація води, встановлення контролю, вимірювання та дозування, підводні прожектори тощо).

Загальні принципи дизайну та будівництва фонтанної установки, Одеса

Не можна ставити фонтан під деревами.

 1. Уникайте місць із сильним вітром.
 2. Фонтан не повинен бути надто глибоким.
 3. Закріпіть технологічні пристрої металевою сіткою.
 4. Важливо забезпечити аварійний перелив із фонтану.
 5. Важливо забезпечити автоматичне подання прісної води.
 6. Потрібно надійно закріпити електричні дроти.
 7. Вибирайте насос найвищої якості.
 8. Спроектуйте систему керування, яка забезпечить безперебійну роботу.
 9. Не забудьте злити воду із установки на зимовий період.

Ми надаємо нашим клієнтам низку послуг: комплексне оснащення фонтанів від відомих виробників, професійне складання, короткі терміни виконання замовлення, всебічну підтримку процесу проектування від шеф-монтажу до технологічного запуску, навіть гарантія на виготовлені пристрої та широкий спектр сервісних послуг. Крім того, ми проводимо навчання у роботі з обладнанням.

Для тих, хто шукає щось феноменальне та незвичайне, ми маємо гарні новини: ми тестуємо орієнтовані на майбутнє ідеї архітекторів, які потім перетворюємо на функціональні та привабливі фонтани, де можна приємно провести час. Ми завжди прислухаємося до наших клієнтів, тому ми створюємо проекти, які є результатом очікувань та фінансових можливостей підрядників та доступних технологічних рішень.
Ми дбаємо про задоволення наших клієнтів. Тому при виконанні замовлення ми консультуємо, представляємо переваги та недоліки тієї чи іншої концепції, розраховуємо витрати на її реалізацію. Все це для того, щоб покупець міг зробити собі оптимальний вибір.

Зимові накриття для фонтанів

Накриття на зиму для чаші фонтану, Київ – ще одна послуга, яку ми пропонуємо.
Пропозиція включає виміри, виготовлення, доставку та монтаж. Накриття є ідеальним захистом фонтану від вологи та морозу (що призводить до продовження терміну служби кам’яного облицювання) і, насамперед, виключає трудомістке розбирання (перед зимою) та повторне складання (навесні) всіх елементів у басейні фонтану (насадки, підводні відбивачі та ін.). технологічна фурнітура). Такі накриття для фонтану, басейну ефективно захищає сухий (без води) басейн із фонтаном.

Обсяг проектів

В обсяг будівельного проекту входять: технічний опис, розрахунки, галузеві інструкції, креслення, технологічну схему, креслення розташування обладнання та галузеві інструкції, креслення технологічної установки, кошторис.

Оцінка проектних послуг індивідуальна та проводиться на підставі запиту, отриманого від заінтересованої особи або установи. Ми рекомендуємо вам надсилати нам запити електронною поштою або зв’язуватися за номером телефону для розробки проекту будівництва, для уточнення всіх питань, що є у вас.

Професійний досвід, інженерні знання та надійність дозволяють нам спроектувати та реалізувати навіть найскладнішу водну рекреаційну споруду. У рамках співпраці ми надаємо допомогу та консультації у виборі оптимальної сучасної техніки для басейнів.

Ми постійно розширюємо наші компетенції, завдяки чому ми чудово знайомі з чинними правилами та тенденціями у сфері будівництва басейнів під ключ.

Потрібен проект басейну чи фонтану?
Зробимо для вас проект на основі багаторічного досвіду та перевірених технологій. Запрошуємо до співробітництва!