Uncategorized, Новини

Будівництво фонтанів в Україні Вінниці, Києві та Одесі – Фонтани та мультимедіальні водні установки

У нашому портфоліо будівництво найпрестижніших і найвідоміших проектів фонтанних установок, мультимедійних інсталяцій в Україні. Наші проекти додають пишноти приватним територіям, площам, паркам та іншим представницьким місцям у багатьох містах, а також надають унікального характеру торговим центрам та галереям.

Проектування фонтанів в компанії Сад Води, Одеса – це унікальне поєднання краси, естетики, дизайну, матеріалів найвищої якості та майстерності. Сучасні технології, що використовуються при створенні фонтанів та мультимедійних інсталяцій, у поєднанні з матеріалами найвищої якості та точністю виготовлення, гарантують найвражаючі ефекти води як з точки зору висоти, так і з точки зору динаміки зображення води. Незвичайні водні композиції доповнені різнобарвним світлом, звуком та зображенням.

Спроектуємо та побудуємо найскладніші водні об’єкти та фонтани

Фонтани компанії Сад Води виконані з максимальною увагою до деталей та якості оздоблення, завдяки чому вони можуть прикрасити розкішні інтер’єри та розкішні приміщення.

 • Замовте фонтан у торговому центрі


Оригінальні фонтани в торговому центрі з використанням новітніх технологій у галузі будівництва водних споруд привернуть увагу покупців та будуть ідеальним місцем як для відпочинку після вдалого походу магазинами, так і для громадських зустрічей.

 • Замовте мультимедійний фонтан у Києві, Вінниці


Сучасна водна споруда може складатися з безлічі фонтанів – головного мультимедійного фонтану з різними форсунками, спірального фонтану.
Представлені в цьому варіанті інтерактивні фонтани та мультимедійні шоу можуть використовувати весь спектр можливостей такого комплексу, тобто. воду, світло, звук та лазери, і стати справжньою вітриною вашої локації або однією з найкрасивіших міських площ.

Реалізуємо найсміливіші ідеї та художні задуми у будівництві фонтанних установок

Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами та командами дизайнерів та постійно розширюємо межі того, що можна уявити, а потім реалізувати. Ми беремо участь на кожному етапі створення фонтану, від концепції до проектування, вибору технології та відповідних компонентів до будівництва та введення в експлуатацію. При проведенні цих робіт ми завжди враховуємо як очікування наших клієнтів, так і специфіку місця, де буде збудовано наше встановлення.

Ми проконсультуємо вас на вибір, а потім проведемо весь процес створення фонтану, незалежно від того, чи сучасна це мультимедійна інсталяція, водяна споруда типу «світловодно-звук», бульварний фонтан, побудований на тротуарі або традиційний басейновий фонтан.
Масштаб та розмір інвестицій для нас не проблема. З таким же ентузіазмом ми беремося за реалізацію великих та технологічно просунутих мультимедійних інсталяцій, а також невеликих водних об’єктів чи модернізацію класичних фонтанів. Реновація та модернізація класичних, а найчастіше та історичних фонтанів займають важливе місце серед наших проектів.

Ми, Сад Води, – експерти з дизайну та будівництва фонтанів, сучасних мультимедійних інсталяцій в Україні.

Чому вибирають фонтани від нашої компанії?

Професіоналізм

 • Водні установки та фонтани, спроектовані та виготовлені компанією Сад Води, завжди адаптовані до конкретних потреб та очікувань клієнта.
 • Ми пропонуємо підтримку та консультації при плануванні найскладніших та найвимогливіших водних об’єктів.
 • Наші знання та досвід дозволяють нам створювати найкращі технічні, технологічні та естетичні рішення.

Вища якість

 • Компоненти та матеріали для будівництва фонтанів постачаються виключно авторитетними постачальниками, світовими представниками галузі. В результаті вони надійні, ідеально поєднуються один з одним та гарантують довгий термін служби.
 • Усі рішення, які ми пропонуємо, мають сертифікати та відповідають європейським стандартам. До того ж вони екологічно чисті – економлять електроенергію та воду.

Досвід

 • Ми є на ринку вже багато років.
 • Ми реалізували близько 400 проектів, у тому числі понад 100 фонтанів та мультимедійних інсталяцій.
 • Ми є беззаперечним лідером на українському ринку.

Спеціалізований інженерно-технічний персонал

Інженерний персонал компанії Сад Води має унікальні на українському ринку компетенції, ноу-хау та досвід, щоб запропонувати найкращі можливі рішення, пов’язані з проектуванням та будівництвом фонтанів та мультимедійних інсталяцій.

Повна технічна документація збудованого водного об’єкта

Кожна установка, що виробляється нами, незалежно від розмірів, параметрів і використовуваних матеріалів, має технічну документацію.

Комплексний сервіс, тобто від консультації та проектування до комплексного рішення

 • Наша пропозиція є комплексною і може охоплювати всі етапи підготовки водного об’єкта, тобто. консультації, розроблення технологічних концепцій, проектування, будівництво та монтаж, запуск.
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 • Навчання експлуатації та технічного обслуговування установки.

Переваги для замовника від співпраці з компанією Сад Води

Комфорт

 • Комплексне обслуговування фонтану – від концепції та дизайну до виконання.
 • Тривалий термін служби запропонованих установок та технічних і технологічних рішень, що застосовуються.
 • Сучасний та інтуїтивно зрозумілий спосіб керування фонтанами.
 • Професійне обслуговування.

Безпека

 • Водні фонтани та мультимедійні водні установки надійні.
 • Усі деталі, що використовуються для будівництва водогосподарських споруд, доступні та можлива їх заміна, незалежно від того, знаходиться даний елемент у виробництві чи ні.

Економія ваших коштів