Новини

Басейни, водойми, ставки – будівництво та проектування в Україні, Вінниці, Києві та Одесі – компанія Сад Води

Ми завжди любили проводити час біля води, хто влітку не любить ходити на озеро чи пляжі? Навіть невеликий ставок або водоймище привертає увагу і спонукає розслабитися на березі. Спостереження за життям навіть біля найменшого ставка чи садового струмка може стати пристрасним хобі та перепочинком від повсякденного життя. Наша любов до природи породила бажання створювати ставки для купання та ставки в садах та парках. Вже багато років ми проектуємо та будуємо ставки, басейни, фонтани садові струмки та, насамперед, купальні та декоративні ставки.

Протягом століть люди оточували себе водою у саду. Декілька сотень років тому було створено захоплюючий дух планування садів, основним елементом якого була вода. Прекрасні садові фонтани та ставки супроводжували резиденції та палаци сильних світу цього, досі викликаючи захоплення відвідувачів. Сьогодні багато людей все ще мріють про власний гарний став чи струмок, і ми допомагаємо здійснити ці мрії в Україні.

Якщо ви мрієте про власний купальний або декоративний ставок, струмок і водойму, звертайтеся до нас. Після завершення проекту та подання оцінки ми будемо раді побудувати ставок вашої мрії або садовий басейн.

У наших ставках ми використовуємо складні системи фільтрації, що базуються на натуральних розчинах. Ми створюємо системи біологічної та механічної фільтрації, надаючи їм характеру природних рослинних відкладень.

У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, яке гарантує найвищий технічний, екологічний рівень встановлення та повну безпеку на воді. Наші садові ставки споживають якнайменше електроенергії.

Завдяки використанню натуральних матеріалів та запатентованим рішенням наші ставки виглядають як природні водойми, а життя в них цвіте та збагачує всю екосистему, в якій вони розташовані. Через наявність води в саду температура влітку знижується, а перепади температур м’якіші взимку. У маленьких тварин, таких як птахи та рептилії, є місця, де можна попити, викупатися та відпочити. Оточуючі рослини виграють від підвищеної вологості повітря. Крім того, ставок може діяти як утримуюча споруда та збирати воду з дощу, що допомагає навколишньому середовищу під час зміни клімату.

Ми любимо будувати садові струмки та каскади. Наслідування природи – одне із найскладніших завдань, але ми намагаємося, щоб наші потоки виглядали максимально природно. Крім гарного вигляду, струмок чи каскад мають інші дуже позитивні ефекти. Вони добре зволожують повітря в саду, добре насичують киснем воду і покращують умови в ставку, в який потрапляють. Вони видають заспокійливий звук води, вони є чудовим місцем купання для птахів та радують дітей, зберігаючи при цьому повну безпеку.

Якщо у вашому саду немає місця для великої садової ставка, чудовим рішенням буде невеликий ставок з грядкою водних рослин, що фільтрують воду. Ставки можуть бути побудовані в різних стилях, футуристичні водні композиції у поєднанні з інноваційним освітленням чудово виглядають у сучасних будинках з невеликими садами.

Замовити дизайн та будівництво ставка, Вінниця.

Будь-який будівельний проект найкраще починати з дизайну, і це стосується садового ставка, чи це ставок для купання або декоративний ставок.

Навіщо потрібна конструкція водоймища? На це питання є кілька добрих відповідей. По-перше, часто потрібний дозвіл на будівництво великої ставки, а без проекту це неможливо. По-друге, дизайн дає нам уявлення про те, як виглядатиме готовий ставок, і дозволяє спланувати всі елементи, про які ми мріємо, у потрібних місцях. По-третє, не менш важливо, це витрати. Проект дозволяє точно оцінити, скільки коштуватиме резервуар і які елементи чи довжину ви зможете остаточно вибрати при будівництві плавального чи садового ставка своєї мрії. Проект складається з технічних схем та 3D візуалізацій запланованого ставка або басейну. Ми також проектуємо зелені насадження, пов’язані з водою.

Будівництво купального або декоративного водоймища починається з розмітки басейну за проектом та виїмки ґрунту. Незалежно від того, чи плануємо ми побудувати в саду величезний накопичувальний ставок або менший ставок, етапи будівництва зазвичай схожі, але масштаби робіт різняться. У нас великий досвід будівництва різних водойм, і ми однаково прагнемо побудувати великі плавальні та паркові ставки, а також футуристичні водяні споруди в сучасних садах.

Ставок для купання – це чудова ідея, щоб поєднати красиву водойму з функціональністю вашого власного басейну. Зазвичай басейни дорожчі у будівництві, вони займають багато місця і не дуже декоративні, особливо в саду. Ставок для купання з відстані кількох метрів виглядає як красиве приватне озеро та ідеально вписується в сад, що робить його центральною пам’яткою.

Будівництво ставка для плавання, Одеса – чудовий процес створення абсолютно нової екосистеми, яка збагатить весь район. Невеликі водоймища надзвичайно важливі для навколишніх нас дрібних тварин, таких як птахи та дрібні ссавці. Завдяки воді мікроклімат навколо будинку покращиться, а вологість повітря стане більш сприятливою для рослин у саду. Додатковою великою перевагою може бути збирання дощової води з дахів і збирання її в посушливі сезони замість будівництва дорогих і потворних дренажних колодязів або скидання води в систему відведення дощової води.

Будівництво плавального ставу, Київ – досить складне вкладення, тому воно може зайняти кілька тижнів, залежно від складності проекту. Якщо обсяг робіт особливо великий, цей час може бути більшим, але чекати красивих результатів однозначно варто.

Наша компанія також проектує та будує великі ставки, басейни та декоративні водойми. Будь ласка, зв’яжіться з нами і створіть водоймище своєї мрії!