Новини

Будівництво басейнів для саду, рекреаційних та спортивних басейнів для готелю в Україні, Вінниці, Києві та Одесі

Функціональний і ефективний басейн може принести масу задоволення людям, які віддають перевагу активному відпочинку на воді або цінують привабливі околиці. Щоб об’єкт виконував своє завдання та не доставляв постійних проблем, необхідно враховувати багато аспектів його будівництва та функціонування. Всі ці аспекти враховують дизайн басейнів, які пропонує Сад Води.

Все залежить від того, який тип басейну ви оберете і де ви хочете його розмістити. Якщо резервуар буде побудований на схилі або піднятий над землею, найкраще підійде залізобетонний басейн. Найпопулярніший метод будівництва басейнів – техніка з бетонних блоків. Будівництво басейну складається з кількох етапів. Кожен із них вимагає високої точності, тому так важливо та правильно вибрати команду професіоналів Сад Води.

Проектування басейнів

Проектування – це перший крок у реалізації будь-яких інвестицій, і не має значення, чи багатоповерхова ця будівля чи садовий басейн із нержавіючої сталі. Для реалізації такої установки необхідно врахувати всі навіть найдрібніші деталі. Вони вирішують, чи буде дно басейну стійким, чи через рік у ньому з’являться тріщини і буде потрібний дорогий ремонт.

При проектуванні домашніх басейнів враховуються, зокрема, умови ґрунту, які можуть суттєво вплинути на стійкість конструкції. Наші проектувальники мають знання в галузі інжинірингу, а співпрацюючі з нами геологи проводять розрахунки та вказують безпечні рішення.

Проекти домашніх басейнів – основні правила

Більшість людей, які вирішили збудувати басейн у Вінниці обирають садок через його розташування. Басейн у саду виглядає красиво, як критий, так і відкритий. Покрівля – це додаткові інвестиції, але дозволяє знизити витрати на підтримку належної гігієни резервуара, оскільки ефективно захищає від забруднення. Покрівля також значно продовжує час використання басейну та допомагає підтримувати оптимальну температуру води без необхідності її частого нагрівання. Але повернемося до басейну. Будівництво садового басейну потрібно починати з вибору розміру, форми та типу басейну. Ваші фінансові можливості також дуже важливі. Звичайно, будівництво великого резервуару незвичайної форми буде дорожчим, ніж будівництво невеликого садового басейну. На ринку є збірні басейни (з оцинкованої сталі), алюміній, поліпропілен, поліефірна смола (армована скловолокном), які поставляються в повному обсязі. Також можна вибрати збірні панелі – металеві, дерев’яні, поліефірні або ПВХ. Для великих басейнів варто заздалегідь спорудити таз на бетонній плиті днища. Це значно підвищить міцність та солідність конструкції. Найміцнішими є жолоби із залізобетону або бетонних блоків. З іншого боку, збірні басейни можна розібрати та перенести в інше місце. Якщо ви вже вибрали таз – потрібно викопати яму. Зазвичай при цьому використовують екскаватор. Наступний етап – облицювання басейну геодезичним облицюванням та покриття країв басейну смугами. Пізніше встановлення аксесуарів у басейн та поступове наповнення його водою.
Будівництво басейну в саду, Київ потребує багато часу, зусиль, але наявність власного резервуару та допомога спеціалістів компанії Сад Води дає безліч переваг.

Готовий садовий басейн. Раковина цього басейну складається з кількох шарів ПВХ. Конструкція круглих та овальних резервуарів підтримується водою, яка розширює бічні стінки. Розташування особливого значення не має, достатньо, щоб земля була рівною. Їхнє складання або розбирання займає менше години. Басейни зручні у зберіганні та у складеному вигляді не займають багато місця. Їхня ціна також приваблива. Деякі моделі вже можна придбати з додатковим приладдям (наприклад, насосом, фільтром, сходами). Ви не впевнені, чи зупинити свій вибір на траншейному басейні чи вибрати вже готовий збірно-розбірний басейн? Наша команда з радістю розвіє ваші сумніви та відповість на ваші запитання.

Дизайн громадських басейнів – основні правила

Ми також виконуємо проекти для державних установ, готелів, таких як будівництво аквапарків, басейнів, ставків. Ми проектуємо басейни для приватних клієнтів, забудовників у готелях, гостьових будинках та санаторіях. Ми постійно співпрацюємо з багатьма конструкторськими бюро, супроводжуючи великі проекти об’єктів із використанням тих чи інших технологій очищення води. Ми працюємо з генпідрядниками у проектах «проектування та будівництво». У наших проектах ми застосовуємо такі основні принципи:

  • Найважливішим аспектом під час будівництва басейну є безпека користувачів. Ми її забезпечуємо, обираючи відповідні будівельні матеріали та технології.
  • Всі матеріали відповідають необхідним стандартам для обладнання, проектування, будівництва та безпеки басейнів.
  • Перед початком будівельних робіт ми перевіряємо такі параметри, як несуча здатність, вологість основи, хімічний склад води, компенсаційні шви тощо.
  • Підбираємо оздоблювальні матеріали, що відповідають умові протиковзання.
  • Ми використовуємо системи переливу, що відповідають висоті поверхні води.
  • Ми використовуємо лише безпечні з’єднання елементів та обробку кромок.
  • Ми проводимо систематичні перевірки якості, герметичності та безпеки на кожному етапі роботи.

Форми басейнів, матеріали, оздоблення

Ідея будівництва басейну зазвичай поєднується з певною ідеєю. Однак це не завжди може бути реалізовано у конкретних польових умовах. Професійний дизайн громадських басейнів, аквапарків, басейнів у лікарнях та готелях вимагає від дизайнера вміння знаходити компроміс між можливостями та очікуваннями клієнта. Якщо місцевість не сприяє будівництву з цегли, альтернативою є легший жолоб із нержавіючої сталі. Якщо клієнт чекає на великий басейн, варто заздалегідь прорахувати витрати на опалення, фільтрацію, очищення та інші роботи з обслуговування. У дизайн також має бути включене зовнішнє оздоблення, яке буде естетично водостійким та безпечним.

Якщо ви плануєте інвестувати в басейн на задньому дворі або в готелі, фахівці з компанії Сад Води запрошують вас скористатися послугою з проектування та будівництва басейнів під ключ.