Новини

Будівництво штучних водойм і ставків в Україні. Довіртеся компанії з багаторічним досвідом – компанії Сад Води!

Ми фахівці в будівництві різних типів водойм:

 • Плавальні ставки – екологічні басейни – це місця відпочинку з зоною басейну і рослинної зоною, необхідної для очищення води. Це найбільш екологічний варіант садового басейну. Завдяки спеціальній фільтрації вода в ставку залишається кристально чистою.
 • Ставки – водні прикраси, каскади. Ми робимо декоративні водойми, як прості, так і з додатковими елементами, такими як каскади, струмки, фонтани, освітлення. Ми використовуємо фільтрацію, підібрану в залежності від функції та розміру резервуара. Будівництво ведеться якісно і швидко. Також ми реалізуємо великі проекти площею більше 50 м2 водної поверхні.
 • Басейн під ключ в Вінниці. Ми будуємо закриті і відкриті басейни, використовуючи ефективні системи фільтрації, спеціально підібрані для резервуара. Комплексне будівництво басейну Київ, включає: проектування, гідроізоляцію, інсталяцію, басейнову техніку і обробку навколо басейну. Встановлюємо атракціони для басейнів і джакузі.

Ставки для купання – будівництво і дизайн – Одеса

В наші пропозиції входить комплексне будівництво плавальних басейнів і послуги на окремих етапах будівництва.

 • Що таке ставок, водойма для плавання?

Плавальний ставок – це місця для релаксації з зоною плавального басейну та рослинної зоною, необхідної для очищення води. Це найбільш екологічний варіант дворового басейну.

Завдяки використанню подвійної системи фільтрації (біологічний фільтр і механічний фільтр, який не потребує обслуговування), ми отримуємо кристально чисту воду, безпечну для здоров’я та навколишнього середовища. Вода в побудованому нами ставку для плавання не містить хімікатів, що використовуються в традиційному плавальному басейні.

Форма ставка може бути будь-який, а лінія зони біологічного водойми може імітувати природні водойми.

 • Наскільки великі ставки для купання?

Для того, щоб ставок для плавання функціонував належним чином, йому необхідно близько 50 м2 водної поверхні. Найчастіше будуються резервуари від 50 до 300 м2, але можна побудувати резервуари набагато більшого розміру.

 • Проекти

Будівельний проект потрібно для резервуарів площею понад 50 квадратних метрів. Концептуальні проекти включають креслення і візуалізації для замовника, щоб проілюструвати остаточний результат будівельних послуг, і виконуються для резервуарів будь-якого розміру. Варто передати концепцію резервуара компанії, яка будуватиме ставок. Це запобіжить зміна конструкції з технічних причин. Кожна компанія має свої дизайнерські рішення і працює над різними технологічними рішеннями. Наші проекти засновані на зручність і комфорт використання плавального ставка і наявності технічних чаш, які ми розміщуємо в найбільш оптимальному місці для водойми та його околиць.

 • Дно водойми

Ставок можна обробити плівкою ПВХ обраного відтінку, а можна використовувати заповнювач для дна, який добре вписується в навколишнє середовище.

 • Додаткові послуги

Якщо хочете, щоб ставок виглядав по-особливому, можна зробити кам’яний каскад, струмок, зони різної глибини і обробки. Ви отримаєте сучасний характер, встановивши водяні форсунки або каскад у вигляді вертикальної стіни. Сходи допоможе вам користуватися водоймою, її ви можете купити після побудови ставка.

 • Скільки часу потрібно, щоб побудувати ставок для купання?

Наші будівельні проекти, завдяки досвіду і злагодженої команді, проходять гладко і швидко. Термін будівництва залежить від розміру і форми резервуара. Зазвичай, починаючи будівництво навесні, замовники можуть того ж сезону вперше викупатися в резервуарі. Будівельні замовлення приймаємо цілий рік. Буває, що у нас будівельні роботи ведуться і взимку. Також ми приймаємо замовлення на наступний рік, щоб клієнт міг якомога швидше насолодитися ставком.

 • Рослинність в ставку для купання

Наші клієнти вибрали установки, що підтримують фільтрацію води. При будівництві ставка їх відразу висаджують в біологічній зоні в водоймі. Рослини з перевіреного джерела, завдяки якому вони виростають до наступного сезону і виглядають гарними і здоровими. Одне з рослин, рекомендованих для ставка: аїр, ірис жовтий, очерет звичайний. У ставку також можна посадити латаття.

 • Водорості

Ставки для купання – це водойми, що імітують природні води, тому можуть з’являтися водорості. В правильно побудованих резервуарах вони не набридають, тому що від них легко позбутися. Вони з’являються відразу після будівництва нового резервуару (бо вода повинна стабілізуватися) та при зміні pH води (наприклад, при зміні джерела води, іноді під час сильних дощів). Час появи водоростей невелика. Для боротьби з водоростями в резервуарах використовуються природні засоби, – найкраще якщо їх вибере компанія, що займається будівництвом резервуарів. Наші клієнти завжди насолоджуються чистою водою.

 • Сервісне обслуговування басейнів і водойм, Вінниця

Побудовані нами ставки зручні у використанні і мають легкий доступ до найважливіших пристроїв. При передачі об’єкта наш співробітник ознайомить вас з правилами обслуговування. Ви можете самостійно провести відкриття і закриття сезону або замовити послугу у нас.

 • Скільки коштує замовити, побудувати ставок для плавання?

Оцінка проводиться індивідуально. Вартість будівництва залежить від багатьох факторів, в тому числі розміру резервуара, території, вибору обробки і аксесуарів, а також коливання цін на встановлювані продукти на ринку. Остаточна оцінка об’єкта зазвичай проводиться після огляду ділянки, на якому він буде зведений. Пам’ятайте, що ваша оцінка обмежена за часом через зміни цін на пристрої та продукти, доступні на ринку.

 • Чи можу я побудувати ставок для купання самостійно?

Плавальний ставок – це особливі водойми, які вимагають значних технологічних і біологічних знань для правильного функціонування водойми. Можна побудувати ставок самостійно, але перш, ніж приступити до будівництва, потрібно витратити багато часу на те, щоб познайомитися з темою споруди.

Хочете доручити будівництво плавального ставка компанії? Виберіть компанію Сад Води в Україні

Ви вирішили замовити будівництво ставка? Виберіть компанію, яка надає комплексні послуги з будівництва басейнів, водойм і фонтанів, має досвід будівництва резервуарів і використовує нові технології.