Новини

Проектування і будівництво басейнів в Україні, у Вінниці та області, Києві, Одесі. Якісна установка відкритих і закритих басейнів від компанії Сад Води

Ми працюємо тільки на основі новітніх, визнаних у всьому світі басейнових технологій, у нас також є власне обладнання і досвідчена команда. Ми рекомендуємо зв’язатися з нами, використовуючи адресу, вказану на веб-сайті, або відвідавши нашу компанію Сад Води.

Будівництво закритих басейнів, Київ

Криті басейни в житлових будинках в більшості наших проектів – це приміщення, в яких поряд з басейном є також суха сауна, парна, часто ще й СПА-зона, тобто домашня зона релаксації.

При створенні концепції приміщення з басейном ми проводимо серію дизайнерських консультацій з архітекторами, сантехниками, електромонтажниками і дизайнерами інтер’єрів для досягнення найкращого візуального та технічного ефекту від об’єкта. Щоб реалізація була успішною і все приміщення функціонувало ефективно, ми повинні забезпечити, поряд з візуальними ефектами, правильну атмосферу в залі. Сюди входить відповідна циркуляція повітря в приміщенні, накриття поверхні води і ізоляція зовнішніх перегородок від проникнення вологи з приміщення.

Відкриті басейни під ключ – Вінниця

Будівництво садового басейну стає все більш популярним в Україні. Басейн в саду – прекрасне місце для відпочинку після роботи і фізичних навантажень. Залежно від вимог інвесторів і призначення басейну ми можемо узгодити тип обладнання басейну з атракціонами і технічним оснащенням.

Найпоширеніший матеріал для стін відкритого басейну – блоки ISO. Стіни з пінополістирольних блоків типу ISO укладаються на бетонну плиту днища, в них вкладається арматура і бетон, тобто ми створюємо бетонні басейни в опалубці з пінополістиролу. Отримана поверхня стіни проста і гладка, не вимагає додаткових вирівнюючих шарів і є міцною конструкцією на довгі роки. Будівництво басейну на задньому дворі за допомогою фахівців компанії Сад Води ефективно, безпечно і дозволить вам довго насолоджуватися власним басейном.

Будівництво садових басейнів в Україні

Сад Води – це компанія, заснована в Україні. За останні 30 років ми успішно створюємо садові басейни по всій Україні, включаючи Вінницю, Київ, Одесу. Пропонуємо садові басейни, виготовлені за технологією блоків, підвищеної міцності, що дозволяють створювати оригінальні композиції форм і розмірів. В Україні наша компанія пропонує установку басейнів під ключ з технологічним обладнанням для повсякденної експлуатації та обслуговування басейну. Ми орієнтуємося тільки на перевірені в усьому світі технології, у нас є власна машинна база і досвідчена команда професіоналів.

Проектування садових басейнів в Києві

Компанія Сад Води відома своїм індивідуальним підходом до кожного проекту. Ми приділяємо особливу увагу вдосконаленню функціональних, корисних і декоративних деталей – наша мета – точно відобразити бачення садового басейну і задовольнити високі вимоги клієнтів з Києва та його околиць. Садові басейни будуть побудовані на основі рекомендацій архітекторів з облаштування простору. Клієнтам гарантується професійна підтримка у вигляді консультацій, наприклад, в галузі озеленення навколо басейну або розташування об’єкта на ділянці. Сад Води охоче бере участь в проектуванні – все для того, щоб клієнт міг без проблем насолоджуватися басейном своєї мрії в саду!

Будівництво басейну для саду: з чого почати?

Насамперед потрібно вибрати правильну компанію – в нашому випадку Сад Води це гарантія комплексного обслуговування при підготовці і реалізації будівництва садового басейну, а також його обладнання, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування басейну в Одесі. Клієнти, які вирішили вибрати басейн в саду, можуть легко довірити проект нашим фахівцям, які приємно і своєчасно проведуть їх через багатоетапний процес, результатом якого стане садовий басейн вашої мрії.

Основний етап – будівельні роботи; конструкція садового басейну забезпечує міцну службу, яка гарантує використання протягом багатьох років. До неї відносяться будівництво нижньої плити і будівництво бетонних стін, а також необхідна обв’язка конструкції. Сад Води використовує сучасні технології фільтрації та очищення води, які не тільки мають високу ефективність і економічні у використанні, але і естетично вписуються в сад.

Вартість будівництва садового басейну в Вінниці

Будівництво басейну майже завжди повністю індивідуально, виходячи з рекомендацій замовника. Тому наші фахівці підготують приватне цінова пропозиція для жителів Вінниці, Києва та їх околиць. Ми рекомендуємо відправляти запити – ми надішлемо вам первісну кошторис менш ніж за 2 години! В повне цінова пропозиція включені всі етапи роботи і ціни на використовувані пристрої. При цьому воно має гнучку форму, і наші фахівці із задоволенням оптимізують цінова пропозиція таким чином, щоб вартість будівництва басейну в Україні відповідала вашим уподобанням.

Ціна садового басейну може варіюватися в залежності від розміру і форми об’єкта, а також декоративних і функціональних елементів (наприклад, сходів), технологій очищення і фільтрації, а також додаткових атракціонів, наприклад, масажу або противотока. За додатковою інформацією звертайтеся в службу підтримки Сад Води!

Обслуговування та сервісні послуги для басейнів

Крім того, клієнтам пропонується сервісне обслуговування. Професійна підтримка команди Сад Води дозволить вам без проблем обслуговувати і експлуатувати ваші садові басейни круглий рік. Пропозиція також включає в себе асортимент, необхідний для підтримки чистоти, а також можливість періодичної поставки хімікатів для басейну і невеликих аксесуарів, пов’язаних з використанням басейну.

Сад Води – українська компанія, яка будує і встановлює басейни будь-якої складності

Комплексні послуги з установки відкритих і закритих басейнів під ключ адресовані клієнтам України – ми можемо реалізувати навіть найскладніші концепції. Ми працюємо тільки на основі новітніх, визнаних у всьому світі басейнових технологій, у нас також є власне обладнання і досвідчена команда. Зв’яжіться з нами і станьте на крок ближче до своєї мрії.