Новини

Будівництво фонтану у Вінниці, Києві та Одесі – прикраса для вашого саду

Напевно, немає людини, яка б не любила тихий потік води. Цей звук розслабляючи діє на людей і асоціюється з перебуванням на природі. Ось чому більшість з нас люблять фонтани. Вони є чудовою прикрасою вулиць, площ і парків. Все більше готелів, ресторанів, бізнес-підприємств, а також приватні особи вирішують побудувати фонтан. Що варто знати про будівництво фонтану?

Хороший підрядник

Найкраще найняти дослідну компанію Сад Води, яка спеціалізується на наданні такого роду рішень для будівництва фонтану в Україні. Вона комплексно реалізує ваші плани: спроектує фонтан, виготовить його, встановить і навчить вас його роботі. Компанія Сад Води, що займається будівництвом фонтанів у Вінниці і області, також дбають про їх огляд і обслуговуванні. Сучасні фонтани екологічні та енергозберігаючі. У них встановлені сучасні фільтри, системи контролю якості води та системи дозування хімікатів, завдяки яким проточна вода довгий час залишається свіжою і чистою.

Стиль фонтану

Хоча смаки не обговорюються, передбачається, що фонтан повинен відповідати стилю навколишніх будівель. Професійна компанія з будівництва фонтанів, басейнів, водойм – Сад Води надає своїм клієнтам як традиційні, так і сучасні рішення. Звичайно, будівництво фонтану в Україні – це не тільки вибір його форми і матеріалу. Не менш важливо правильно його висвітлити. Завдяки цьому фонтан видно в саду навіть після настання темряви. Коли справа доходить до сучасних фонтанів, єдине обмеження в дизайні – це ваша уява. В останні роки стали дуже модними мультимедійні фонтани, вони не тільки елегантно підсвічуються, а й можуть змінити спосіб переливу води і навіть гармонізувати його з музикою. Потім власник фонтана або особа, яка буде ним керувати, повинні пройти навчання системі управління фонтаном. Компанії, які будують фонтани, надають на них гарантії. Персонал також присутній при першому запуску фонтану, щоб переконатися, що все працює належним чином.

Які бувають типи фонтанів?

На ринку ви знайдете 4 типи фонтанних установок:

  • центральні джерела

Це ті, де зовнішній вигляд декоративний, але не так важливий, як його розташування. Ці джерела завжди повинні знаходитися в центрі резервуара для води.

Це ті, які зроблені з каменів, складених разом, так що вони схожі на мініатюрний водоспад.

  • настінні фонтани

Як випливає з назви, їх укладають на стіну. Резервуар для води може бути квадратним або напівкруглим, в залежності від того, де ви хочете його розмістити.

  • фонтани для басейну, водойми, парку і готелю

Вони можуть бути будь-якого типу, але вважається, що їх дизайн і функції роблять водойми красивими і привабливими.

  • сонячний фонтан

Сонячний садовий фонтан – це не що інше, як фонтани на сонячній енергії. Також часто називають садовими каскадами. Відомі два типи таких фонтанів: плаваючі і вбудовані в землю. Неймовірне перевагу такого сонячного фонтану в тому, що він не вимагає електрики. Завдяки променів сонячні панелі, які прикріплені до нашого фонтану, заряджають насос електрикою, який виштовхує воду в форсунки фонтану. Однак зрозуміло, що механізм не працюватиме, коли це сонце піде. Незважаючи на це, сам механізм зручний.

  • замкнутий садовий фонтан

Цей тип фонтану забезпечує набагато меншу втрату води, оскільки, завдяки замкнутому контуру, насос використовує ту ж воду, яка зберігається в резервуарі фонтану, для зливу її через форсунки. Замкнені садові фонтани, завдяки своїй системі, значно подовжують процес озеленення води за рахунок її постійного руху.

  • кімнатні фонтани

В даному випадку це не що інше, як невеликі фонтани, дуже часто також із замкнутим контуром, які ми можемо розмістити у себе в кімнаті. Кімнатні фонтани, як правило, бувають такого розміру, що помістяться навіть на полиці. Якщо вам подобається шум води, коли ви знаходитесь в кімнаті кожен день, варто вкластися в таку прикрасу.


Садовий фонтан – місце установки

Садовий фонтан існує з нами сотні років. Колись коштовну прикрасу саду, що свідчить про високий стан його власника. Ними прикрашали дворянські садиби, монастирі і замкові сади, а сьогодні це може дозволити собі кожен. Фонтан красиво виглядає в будь-якій водоймі. Моделі, які є у нас, ідеально підійдуть як акцент для вашого саду.

Про що ми подбаємо

Садові фонтани повинні бути зроблені з дійсно міцного і перевіреного матеріалу. Цемент, що ми використовуємо перевірений і рекомендований нами. Бетон з нього стійкий до морозів, дощу, снігу та інших погодних умов. Це дозволяє зберігати гарний зовнішній вигляд нашої малої або великої архітектури на довгі роки. Варто зазначити, що колір цементу не визначає колір фонтану. Йдеться про фарбуванні цементу. Популярні кольори включають античний кави, білий або пісочний.

Споруда садового фонтана в Києві, Одеса – важливий елемент будь-якого саду. Фонтан один з небагатьох прикрас, він оживляє простір, привносячи рух. Сам по собі фонтан – твір мистецтва, яке не тільки приголомшливо виглядає, але і привносить елемент тяжіння. Вся територія буде доповнена м’яким дзюрчанням і плескотом води. Створиться абсолютно інша атмосфера для всього приміщення за рахунок збільшення вологості. Як відомо, це дуже важливо в жаркі дні. Завдяки цьому ви можете розслабитися, а ваші діти весело проведуть час на новому атракціоні в саду.