Новини

Проектування та будівництво басейнів для готелів, СПА та спортивних комплексів в Україні, Вінниці, Києві та Одесі

Одна зі спеціалізацій компанії Сад Води – проектування та будівництво басейнів. Наша пропозиція спрямована на готельні, оздоровчі та спортивні комплекси. Як професійна компанія з будівництва водойм, Вінниця ми використовуємо якісні матеріали та обладнання. Наші проекти широко визнані українськими замовниками.

Який басейн для готелю вибрати?

В даний час басейн у готелі більше не є ознакою розкоші, а є стандартним елементом обладнання, особливо у курортних комплексах SPA & Wellness. Залежно від типу відтоку води та способу очищення ми беремо на себе проектування та будівництво різноманітних резервуарів. До них відносяться такі моделі:

  • Перелив – де основними елементами кругообігу води є жолоб, переливний бак та припливні патрубки. Процес очищення дуже ефективний, але встановлення та обслуговування басейнових систем обходяться дорожче,
  • Скіммер – у якому відбувається буферизація ємності води у самому басейні. В основі його роботи лежить водозбірник у вигляді фільтра особливого типу, що видаляє всі забруднення з поверхні водної поверхні.

Як професійна компанія, що займається комплексним проектуванням, монтажем та обслуговуванням басейнів для саду, басейнів для готелів, Одеса ми пропонуємо будівництво об’єктів різних розмірів та стандартів обладнання.

Обладнання для басейнів у готелях, СПА та спортивних комплексах в Україні

Для прикраси раковини ми пропонуємо як класичні сині, так і кольорові вставки з різною графікою. Плівка кріпиться на спеціальні профілі, завдяки чому її можна легко замінити іншою.

При проектуванні басейну для готелю Київ ми можемо використовувати водяне опалення, яке підбирається індивідуально для кожної конструкції. Для цього співробітники компанії Сад Води, яка будує басейни в житлових приміщеннях, встановлюють насоси та теплообмінники, електричні обігрівачі або сонячні колектори, за допомогою яких сонячна енергія перетворюється на тепло.

Кожен басейн також має бути обладнаний такими пристроями та аксесуарами, як: форсунки, водонепроникні лампи, сходи та душові. У великих готельних комплексах ми можемо додатково встановити різні водні аксесуари і фонтанні установки. Ми також пропонуємо нашим клієнтам встановлення протиструмів, каскадів, пристроїв для водного масажу та шотландських хлистів, незамінних розслаблюючих елементів, які зазвичай використовуються в гідромасажних, гідротерапевтичних та фізіотерапевтичних процедурах.

Обслуговування, сервіс, ремонт басейну – Одеса

Вода повинна бути чистою і не містити шкідливих речовин та мікробів, які можуть спричинити подразнення очей та шкіри та побічні алергічні реакції. Тому при проектуванні та будівництві басейнів у готелях ми використовуємо лише перевірені фільтри, які ефективно видаляють усі забруднення. В установках ми використовуємо ефективні всмоктувальні та напірні насоси з необхідними допусками. Набори завжди вибираються з урахуванням розміру об’єкта для забезпечення оптимального процесу фільтрації.

Зовнішній вигляд елементів води та басейну також залежить від регулярних санітарно-гігієнічних заходів. Тільки професійний догляд із застосуванням сучасних засобів для чищення дозволить утримувати басейн у належному стані. Наша компанія, що займається будівництвом басейнів, Київ пропонує необхідне обладнання для очищення води та аксесуари для дезінфекції. У нас також є вимірювальні прилади для перевірки рівня pH, хлору та кисню у воді. У нашому реченні також є ручні та автоматичні пристрої для очищення дна резервуара та його зовнішніх поверхонь.

Фахівці у сфері будівництва басейнів, фонтанів та ставків

Компанія «Сад Води» представляє провідних будівельників басейнів, що діють в Україні. Пропонуємо всебічну допомогу всім приватним особам та підприємцям, зацікавленим у проектуванні та будівництві ставків, водосховищ. Ми доставляємо та монтуємо басейни для дому та готелів, які можуть бути будь-якої форми, розміру та глибини. При їх створенні ми керуємось нашими оригінальними ідеями, а також керівними принципами та ідеями, наданими нам нашими клієнтами. При будівництві басейнів Вінниця ми використовуємо легкі та міцні матеріали, стійкі до механічних пошкоджень, а також впливу несприятливих погодних умов. Також ми надаємо комплексні сервісні послуги – за необхідності доставляємо запчастини та проводимо регулярне технічне обслуговування. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що наші водоймища будуть успішно служити вам і вашим гостям довгі роки. Компанія, яка займається будівництвом басейнів, Київ, також проектує та будує фонтани та ставки.

Дизайн та будівництво басейнів – наша спеціальність!

Багато хто мріє про домашній басейн, а в разі готелів та інших об’єктів розміщення та відпочинку це вже не розкіш, а необхідність. Самостійно реалізувати такий проект дуже складно. Тому краще користуватися професійною допомогою нашої компанії. У нас працюють висококваліфіковані, досвідчені співробітники з великими технічними знаннями та передовими дизайнерськими навичками. Ми усвідомлюємо, що наші клієнти очікують швидкого та ефективного виконання замовлених послуг, тому гарантуємо, що проектування та будівництво басейнів буде виконано максимально швидко та якісно у кожному конкретному випадку.

Не сумнівайтеся та скористайтесь нашою пропозицією вже сьогодні! Ми впевнені, що Ви ні на хвилину не пошкодуєте про своє рішення!