Новини

Проектування і будівництво басейнів; обслуговування і оснащення басейну необхідними елементами – послуги української компанії Сад Води, Вінниця

Проектування і будівництво басейнів; обслуговування і оснащення басейну необхідними елементами - послуги української компанії Сад Води, Вінниця

Чому в даний час так багато людей вирішуються на проектування і будівництво басейну? На це є цілий ряд причин. По-перше – підвищення вартості нерухомості. Численні дослідження показали, що установка басейну – це інвестиція, яка збільшує вартість вашого будинку (до 20%) на довгі роки. Басейн також дозволяє легко здавати або перепродувати нерухомість. Інвестиції в басейн – це одночасно задоволення і підвищення вартості вашої власності. По-друге, це прекрасне місце зустрічі з родиною і друзями,

в повній мірі використовуючи можливості розваг, що надаються водою. Діти з нетерпінням відмовляться від ігрових приставок і комп’ютерів, щоб пограти з сім’єю в басейні. По-третє – зручність і комфорт у власному будинку. Басейн – відмінне місце для розваг в будинку. Сніданок на терасі, безтурботний відпочинок біля води, кави-брейк, аперитив, вечеря при свічках або плавання і гімнастика в воді для турботи про своє здоров’я. На самоті, з сім’єю або друзями: басейн подарує вам багато миттєвостей щастя! Чому в такому ретельному питанні як проектування, будівництво басейну, його обслуговування і оснащення необхідними елементами (наприклад, замовлення систем фільтрації басейнів, освітлення басейнів …) слід довіритися компанії Сад Води – Одеса, Київ?

Рішення компанії Сад Води в сфері будівництва басейнів під ключ, це перш за все:

    • Якість – наш фундамент

Що інші виробники пропонують за додаткову плату, ми робимо стандартом. Кожен з наших басейнів виготовлений на основі нової технології, яку ми розробили завдяки багаторічному досвіду, взаємного співробітництва наших технологів і знання кожного аспекту будівництва басейнів. Ми ставимося до кожного продукту, який передаємо в руки наших клієнтів, як до демонстрації себе. Якість наших басейнів не підлягає обговоренню – воно завжди повинно бути найвищим.

    • Сервіс і підтримка

Ще одним визначальним фактором нашої діяльності є підтримка та обслуговування наших клієнтів на етапі будівництва басейну і після нього. Проектування і будівництво басейну – це початковий етап. Експлуатація та обслуговування басейну і його адаптація до початку і кінця сезону – наступний етап.

Ви можете покластися на нас і довірити свою водну власність нашій команді, адже тоді вона буде в надійних руках.

    • Комплексність послуг, що надаються

Вирішивши замовити басейн у нас, у Вінниці ви можете розраховувати на комплексне обслуговування. Наші досвідчені фахівці також допоможуть і проконсультують вас на кожному етапі будівництва басейну. Крім проектування і будівництва басейнів, компанія Сад Води, займається накриттями для басейну, у нас ви можете замовити фонтан, водоспад для дому, саду, а також будівництво штучного водоймища або ставка.

    • Чесність

Це теж девіз нашого бренду. Ми підходимо до кожного замовлення з увагою до деталей і надійністю. Наш досвід показує, що кількість майже завжди впливає на якість. Ми хочемо бути гарантом насамперед з точки зору якості. Кожен з наших басейнів на кожному етапі будівництва проходить суворий контроль якості. Наш продукт повинен бути бездоганним. Це можливо тільки в тому випадку, якщо ми підійдемо до кожного продукту індивідуально, що в нашому випадку не означає промислово. Використання матеріалів від відомих і сертифікованих виробників означає довгий і ефективне використання басейну. Саме таке рішення, ми пропонуємо нашим клієнтам, що дає можливість заощадити гроші і час.

    • Оригінальність

Це остання з найважливіших цінностей, якими ми керуємося. У кожного з наших клієнтів є можливість максимально пристосувати басейн до своїх вподобань, від вибору і розташування аксесуарів, вибору кольору до замовлення покриття басейну. Наші басейни створені з урахуванням мрій і сподівань наших клієнтів. Команда досвідчених фахівців допоможе спроектувати басейн навіть на самий вимогливий смак. Кожен басейн на замовлення в Сад Води, Вінниця створює нову історію. Ми також надаємо професійні консультації на місці планованого об’єкта, залишаючись в розпорядженні клієнта на всіх етапах угоди.

Залишити відповідь