Новини

Як вибрати найкращий басейн щоб насолоджуватися водою та природою, не виїжджаючи на море? Поради професіоналів компанії Сад Води Вінниця, Київ, Одеса

Довірити будівництво басейнів саме майстрам з досвідом, які знають практично все про зручні резервуари. І зрештою нададуть високий рівень комфорту.

Чому басейн – це ідеальний вибір в Україні?

Басейн є найкращим місцем не тільки для всіх видів відпочинку, але й виконувати віддалену роботу з ноутбуком в руках набагато приємніше біля басейну, ніж у задушливому приміщенні або на спеку. Завжди можна освіжитися, остудитись та отримати задоволення від плавання. А якщо запланований відпочинок з дітьми, то активні ігри у воді, плавання на перегонки, загартовування, фізичний розвиток – це ті складові кращого відпочинку, на яких тримається здорова психіка і міцне здоров’я.
Так само – це вірний спосіб добре відпочити після складного трудового тижня, наприклад, організувавши тематичну вечірку біля басейну, поетичний вечір чи романтичне побачення. Іноді це навіть краще, ніж виїзд на море. Компанія Сад Води надасть великий каталог своїх робіт, де представлені готові проекти, які на сьогоднішній день активно експлуатуються. Можливо серед наданого матеріалу та фотозвітів Ви знайдете басейн своєї мрії. Скористайтеся авторитетною думкою фахівців компанії Сад Води та вдосконаліть проект під себе, під свої задуми та бажання. Зрештою Ви отримаєте цілу резиденцію відпочинку.

Призначення та правильне використання басейну в Одесі.

Дуже важливо, хто і як використовуватиме басейн. Необхідно врахувати цей момент під час будівництва водойми. Залежно від того, хто плаватиме у басейні та розраховуватиметься глибина чаші, а також розглядатиметься питання про облаштування додаткової ніші для дітей з малою глибиною.
Чому будівництво басейну під ключ варто довірити спеціалістам компанії Сад Води в Україні, Вінниці, Києві, Одесі:

 1. У команді Сад Води досвідчені фахівці досліджують ґрунт перед початком встановлення гідротехнічної споруди, уважно вивчають площу, на якій будуватиметься басейн.
 2. Фахівцями команди складається чіткий проект із усіма важливими параметрами, які будуть використовуватись у будівництві. У проекті позначається чітке уявлення рельєфу дна конструкції, стін та глибини. На його основі виготовляється чаша. Тому відповідальність цього процесу має бути максимальною. У проекті продумуються також додаткові ніші.
 3. Ми створюємо саме ту чашу, яку було заявлено в рамках проекту. Проводимо роботу з вимірювання ваги чаші, її тиску на ґрунт, з підготовки шарів з піску та щебеню для подальшого бетонування.
 4. Встановлюємо елементи, які забезпечать злив та подачу води.
 5. Чаша встановлюється на один рік, тому ми виробляємо її армування, це важливо в обох випадках, де б не використовувалася чаша, щоб уберегти її від різного роду дефектів і уникнути тріщин.
 6. Містка та міцна чаша будується за сучасними методами бетонування, з використанням якісних марок бетону, особливо, якщо чаша планує використовуватися просто неба. Ми вибираємо бетон міцний та морозостійкий.
 7. Майстри шліфують внутрішню поверхню ємності, покривають спеціальним складом, що робить її водонепроникною. Чаша прослужить довго, якщо правильно виконано гідроізоляцію.
 8. Унікальний дизайн обробки чаші – це саме та картинка, яку хоче бачити замовник у результаті. Це саме те, як виглядатиме басейн у підсумку за авторським задумом.
 9. Будівництво басейну під ключ передбачає встановлення додаткового обладнання для забезпечення правильного функціонування ємності. Наша команда Сад Води спеціалізується на установці та налагодженні обладнання, готує його до запуску та забезпечує справність робіт.

Причини, чому потрібно звернутися до фахівців компанії Сад Води в Україні:

 • Проектування, будівництво та обслуговування басейнів – Київ
 • Великий басейн встановлювати самостійно – непосильне завдання. На шляху виникне ціла низка труднощів, а неправильні події з-за незнання можуть призвести до великих додаткових фінансових витрат.
 • У команді Сад Води візьмуться до роботи професіонали, фахівці розподіляться за конкретними областями роботи;
 • ми займаємося будівництвом критих та закритих басейнів, тому вміємо користуватися різними видами спеціального обладнання, маємо навички роботи з ґрунтом, знаємо, як вибрати бетон та як з ним працювати;
 • наша команда проектує та будує басейни під ключ, тому у нас за плечима вдалі реалізовані проекти;
 • наш досвід та високий рівень роботи робить нашу команду впевненою у поставлених завданнях та кінцевому високому результаті;
 • ми працюємо якісно та оперативно. Об’єкт здаємо у строк;
 • Клієнт отримує унікальний, декорований, якісний результат роботи.

Професійність нашої команди Сад Води гарантує Вам правильне вкладення грошей. Ми працюємо якісно, злагоджено, дотримуємось вимог технологічного процесу. Наш досвід – гарантія вашого правильного рішення, співпрацювати з нами.